Zamknij

Remiza pod Toruniem zyska nowy blask. Koszt to prawie dwa miliony złotych!

09.13, 04.05.2022 ddtorun.pl
Skomentuj fot. Gmina Obrowo
REKLAMA

Remiza pod Toruniem zyska nowy blask. Koszt to prawie dwa miliony złotych!

Prace remontowe remizy OSP w Dobrzejewicach nabierają tempa. W większości zostały zaizolowane i docieplone fundamenty budynku, trwa stawianie jednej z nowych ścian garażu dla wozów bojowych strażaków oraz zostało zdemontowane stare pokrycie dachu. Dzisiaj (28 kwietnia) na placu budowy pojawił się dźwig samojezdny, przy pomocy którego pracownicy ostatecznie zdemontują starą więźbę dachową. 

Wykonawcą prac jest firma P.P.H.U. WO-BUD Wojciech Młodziejewski z Wąbrzeźna. 

Przedsięwzięcie jest realizowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej 3. Efektywność energetyczna i gospodarka niskoemisyjna w regionie, Celu Tematycznego 4. Wspieranie przejścia na gospodarkę niskoemisyjną we wszystkich sektorach, Priorytetu Inwestycyjnego 4c.

Wspieranie efektywności energetycznej, inteligentnego zarządzania energią i wykorzystania odnawialnych źródeł energii, w budynkach publicznych i sektorze mieszkaniowym.

Całkowity koszt inwestycji to 1 mln 983 tysiące złotych, w tym 422 tysiące zł dofinansowania unijnego na zadanie termomodernizacji budynku. Przebudowa jest całkowicie finansowana z budżetu gminy.

[ALERT]1651648369492[/ALERT]

 

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%