Zamknij
REKLAMA

Pijany 38-latek zatrzymany w pobliżu Torunia. Oto, co zrobił!

Adam Jóźwiak Adam Jóźwiak 14.00, 01.10.2022 A.J. Aktualizacja: 06.18, 02.10.2022
Skomentuj fot. depositphotos/zdjęcie ilustracyjne
REKLAMA

Zarzuty dotyczące trzech przestępstw usłyszał zatrzymany przez gniewkowskich policjantów 38-letni mieszkaniec tej gminy. Odpowie za groźby karalne, znieważenie policjantów i to, że celowo utrudniał przeprowadzaną przez nich interwencję. Został tymczasowo aresztowany na 2 miesiące, ale za kratami może spędzić kilka lat.

W środę (28.09) policjanci z komisariatu w Gniewkowie doprowadzili do oskarżyciela, a potem sędziego, zatrzymanego dwa dni wcześniej 38-letniego mężczyznę. W poniedziałek (26.09) patrol został wezwany na interwencję do jednego z mieszkań na terenie gminy z powodu awantury wywołanej przez mężczyznę.

Ma wiele na sumieniu

Nietrzeźwy awanturnik nie tylko groził matce, że ją zabije. Podobne słowa kierował w stronę policjantów. Był agresywny, usiłował szarpać policjantów za mundury, by ci odstąpili od interwencji wobec niego. Nic mu to nie dało, bo trafił do policyjnego aresztu.

- W tym czasie gniewkowscy policjanci zebrali dowody przeciwko niemu. Ustalili, że zachowanie 38-latka wyczerpuje znamiona trzech przestępstw: gróźb karalnych, znieważenia funkcjonariuszy i stosowania przemocy wobec nich, by zaprzestali interwencji

relacjonuje asp. szt. Izabella Drobniecka - Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Inowrocławiu 

Akta sprawy wraz z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie mężczyzny policjanci przedstawili w prokuraturze i sądzie. Sąd poparł wniosek o areszcie i odizolował podejrzanego od otoczenia na 2 miesiące. Kara jaka grozi mieszkańcowi gminy Gniewkowo to 3 lata więzienia.

Zobacz także:

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%