13 marca odbył się finał Olimpiady Zrównoważonej Przyszłości zorganizowanej przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Ekologicznej. Wydarzenie przyciągnęło uwagę setek uczniów z całego województwa i miało za zadanie promować świadomość ekologiczną oraz edukację na rzecz zrównoważonego rozwoju.
Olimpiada wystartowała po raz pierwszy, a mimo to zainteresowanych nie brakowało. Olimpiada Zrównoważonej Przyszłości podzielona była na trzy etapy. W pierwszym z nich wzięło udział aż 258 uczniów z 56 szkół w województwie kujawsko-pomorskim. Do drugiego etapu przeszło 56 uczniów, a do finału zakwalifikowało się 11 najlepszych osób.
Konkurs zorganizowany był dla uczniów klas od 6-8 szkoły podstawowej.
Finaliści musieli zmierzyć się z arkuszem zawierającym 50 pytań otwartych i zamkniętych. Materiał został przygotowany przez doświadczonych pracowników Miejskiego Ośrodka Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy oraz został recenzowany przez dr Adama Mrozińskiego z Politechniki Bydgoskiej.
Kurator oświaty Grażyna Dziedzic, opiekunka z kuratorium Katarzyna Sobieszczańska oraz przedstawiciel Wydziału Edukacji Miasta Bydgoszcz gościli w KPCEE podczas finału, obserwując zmagania uczniów.
Po trzech etapach nadszedł czas na wyłonienie najlepszych z najlepszych. Warto dodać, że na podium stanęła dwójka uczniów z Torunia, a pierwsze miejsce zajęła uczennica z Lubicza Dolnego. Laureaci Olimpiady to:
1. miejsce Karolina Stroińska ze Szkoły Podstawowej w Lubiczu Dolnym,
2. miejsce Julianna Jankowska ze Szkoły Podstawowej Butterfly w Toruniu,
3. miejsce ex aequo Nadia Gniadek ze Szkoły Podstawowej w Kruszynie oraz Jan Wilczyński ze Szkoły Podstawowej nr.7 w Toruniu.
Laureaci pierwszych trzech miejsc otrzymali punkty, które liczą się do rekrutacji do szkoły średniej, ale to nie jedyna nagroda. Organizator zapewnił laureatom także inne wartościowe niespodzianki.
Nagroda za pierwsze miejsce to bon o wartości 2000 złotych do wykorzystania w sklepie ekologicznym oraz bon na 2 dniowy pobyt dla całej rodziny w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Ekologicznej. Nagroda za zajęcie drugiego miejsca to bon na 1500 złotych do wykorzystania w sklepie ekologicznym oraz jednodniowy pobyt dla całej rodziny w Centrum Edukacji Ekologicznej. Laureaci trzeciego miejsca otrzymali bon o wartości 500 złotych, jak i również jednodniowy pobyt w Centrum Edukacji Ekologicznej.
Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Ekologicznej planuje kolejną, drugą edycje Olimpiady. Możecie obserwować ich w mediach społecznościowych, wtedy będziecie na bieżąco z Olimpiadą i ich projektami od KPCEE. Link do profilu znajdziecie TUTAJ.
To nie randki, to biznes [+18]
O tym ze w Polsce prostytucja nie jest karana i ma sie dobrze świadczy stanowisko pierwszej rudej i zdradzieckiej koorvy jak leżał na szezlągu i wypinał doopsko dla Niemca tak wypina
Dónaldina
11:06, 2025-05-18
To nie randki, to biznes [+18]
Ddt uprawia dziennikarską odmianę sexworkingu. To również nie jest zabronione, a uzasadnienie tkwi w sytuacji materialnej.
Obserwator
10:37, 2025-05-18
O czym trzeba pamiętać, by nie narazić się na karę?
nie głosujemy na tego od 5, tego od mieszkań 🤣🤣🤣🤣🤣
wwwwwwwwwwwwww
08:33, 2025-05-18
To nie randki, to biznes [+18]
Dzięki only fans kobiety wzięły sprawy w swoje ręce. Wystarczy kamerka broszka paluszek i klient naprzeciwko. Wcześniej były burdele i streczycielstwo. Teraz kobiety są bezpieczne. Odpalają kamerkę w domu brocha do kamery a na konto wpływają dziengi. Tak to teraz wygląda. Nawet swej facjaty nie muszą pokazywać bo koniobicy na gebe nie patrz. To jest właśnie ta emancypacja i równouprawnienie. Jak trzeba robić to uciekają na only fans. Ku..... i jeszcze raz Kur...... a ddt chyba sie to podoba co?
Agata2025preczZku...
20:23, 2025-05-17
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz