Gliwice, Poznań, Lublin, Wrocław, Bydgoszcz, Kraków, Warszawa i przede wszystkim Toruń. Jann ogłosił właśnie jesienną trasę koncertową. Zapowiadają się znakomite imprezy.
Jann, a właściwie Jan Rozmanowski, debiutancki singiel wydał w 2020 roku i od tego czasu jego kariera błyskawicznie pnie w górę. W 2022 wydał minialbum pt. Power oraz wystąpił na Off Festivalu i festiwalu Great September. Z kolei w styczniu 2023 z utworem "Gladiator" zajął drugie miejsce w finale programu "Tu bije serce Europy! Wybieramy hit na Eurowizję". Jego przegrana w programie była szeroko komentowana w ogólnopolskich mediach.
Muzyk był supportem Ralpha Kamińskiego, ale później zdecydował się już na samodzielną trasę koncertową. Nic dziwnego, jego piosenki znalazły się na najważniejszych playlistach w serwisie Spotify w kraju, a single “Gladiator” i “Need a break” podbiły również streamingi poza granicami Polski.
A dokładnie to jesienią. Po sukcesie wyprzedanej w dobę trasy “Gladiator tour” i serii fantastycznych festiwalowych występów, Jann ogłosił właśnie kolejne koncerty.
- Artysta wraz z zespołem wyruszy w jesienną trasę, która obejmie 8 polskich miast. W listopadzie i grudniu będzie można go zobaczyć w Gliwicach, Poznaniu, Lublinie, Wrocławiu, Toruniu, Bydgoszczy, Krakowie i Warszawie
- informują organizatorzy trasy.
Ogólna sprzedaż biletów wystartuje co prawda 17 lipca o godzinie 10:00, jednak bilety będzie można zdobyć nawet kilka dni wcześniej. 11 lipca o 12:00 rozpocznie się przedsprzedaż dla klientów Allegro Smart!, Smart! Student oraz Smart! na start, która potrwa przez kolejne 48 godzin lub do wyczerpania puli biletów. Wejściówki można będzie nabyć TUTAJ.
Koncert odbędzie się 3 grudnia w sali CKK Jordanki. W roli supportu Janna wystąpi KIWI – krakowska wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów.
Seniorka straciła oszczędności życia! To było okrutne
Życie. A mogła to sprawdzić dzwoniąc do bliskich
TakBywa
21:16, 2025-05-21
Seniorka straciła oszczędności życia! To było okrutne
DD! Wyłączcie tęczowego z reklam!!!!
pol
20:59, 2025-05-21
Już nie 0,2 promila? Zaskakujący wniosek
Po jabłku zabiorą ci prawo jazdy jak to wejdzie.
Pawełek
17:46, 2025-05-21
Kościół przesuwa ważne święto. Wydano oświadczenie
Też popieram pana Rafała.
alejandro
15:12, 2025-05-21
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz