Zamknij

Aktorka z Torunia pozuje w bikini. Tak spędza egzotyczne wakacje!

 11:00, 06.11.2022
Skomentuj fot. archiwum fot. archiwum

Małgorzata Kożuchowska to aktorka pochodząca z naszego miasta. Przez wielu uważana jest za ikonę stylu. Jest lubiana i ceniona w środowisku aktorskim. Teraz znów jest o niej głośno, a to za sprawą egzotycznych wakacji. Aktorka pochwaliła się w swoich mediach społecznościowych zdjęciami z tego wypoczynku.

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Przypomnijmy, Kożuchowska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Zarazem to najbardziej znana aktorka pochodząca z naszego miasta  - Torunia. Mimo, że od wielu lat nie mieszka w naszym mieście to tutaj często wraca. Z Torunia również jakiś czas temu sprowadziła swoich rodziców, aby mieć ich bliżej siebie.

Nie ma dnia, aby media nie rozpisywały się na temat Małgorzaty Kożuchowskiej. Ostatnio głośno o filmie z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej. Aktorka wystąpiła nawet w stacji TVN w programie Kuby Wojewódzkiego. 

Egzotyczne wakacje

Teraz Małgorzata Kożuchowska wybrała się na egzotyczny urlop z dala od jesiennej aury. Aktorka na bieżąco wrzuca zdjęcia i nagrania z wakacji, które spędza wraz z synem.

Toruńska aktorka skorzystała z usług luksusowej linii lotniczej Qatar Airways. Nie zdradziła, gdzie przebywa, ale z kadrów, które możemy oglądać wynika, że odpoczywa gdzieś w tropikach.

Torunianka lubi luksus

Ostatnio Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się luksusową torebką, która kosztowała fortunę. 

Torebka Lady Dior od Diora to kultowy model, który mają największe gwiazdy i influencerki. Kuferek z charakterystycznymi pikowaniami nazwę zawdzięcza samej księżnej Dianie, która otrzymała go w 1995 roku od ówczesnej Pierwszej Damy Francji, Bernadette Chirac.

W sklepie internetowym paryskiego domu mody, ten kultowy model dostępny jest obecnie za 5500 euro, czyli ok. 27 tys. złotych.

Warto dodać, że torunianka znana jest z wielu filmów i seriali. Rozpoznawalność zyskała dzięki roli Hanki Mostowiak w serialu M jak miłość. Mogliśmy ją też oglądać w takich  serialach jak Rodzinka.pl, Druga szansa, czy Prawo Agaty, oraz w takich filmach jak Bad Boy, Proceder, czy Gierek. 

Zobacz także:

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(3)

Asia 2022Asia 2022

7 0

Józek ty nigdy bikini nie widziałeś!!!
Gruszwald raczej jestes co? Hahahah

21:43, 06.11.2022
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

agaa0agaa0

1 2

.Szukam mężczyzny do częstych namiętnych spotkań. Mam 22 lata i jestem zgrabną blondynką o niebieskich oczach
.
Moje ostre nagie fotki, filmy i kontakt na stronie:
.
https://t.ly/SP6c
__ __ __ __ __ __ __ __ __ __
Znajdź mnie po niku Dziuniax69 napisz do mnie lub zadzwoń

Odpisuje każdemu w 5 minut, czekam na kontakt
Buziaki :*:*:*:*

13:01, 07.11.2022
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

koń zbity z kutnakoń zbity z kutna

0 1

jóżwiak, pamiętaj spaślaku, że 3 ruchy i masz worek suchy buhahaha

15:56, 07.11.2022
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%