Przed nami pierwszy weekend sierpnia w Toruniu. Sprawdzaliśmy co będzie się działo w naszym mieście. Jak zawsze każdy znajdzie coś dla siebie.
Sobota 06.08
Przewodnikiem będzie znawca historii miasta i regionu Paweł Bukowski. Start zaplanowano na godz. 10.00 z placu przed Aulą UMK przy ul. Gagarina 11. Wycieczka potrwa ok. 3 godzin. Na zakończenie uczestnicy wezmą udział w quizie historycznym z nagrodami.
Wymiana, sprzedaż i zakup niezwykłych, niecodziennych produktów z drugiej ręki. Pchli Targ to przestrzeń do spotkania kolekcjonerów i sprzedawców, którym nie jest obojętny los niecodziennych przedmiotów, którym chcą dać drugie życie poprzez ich kupno lub sprzedaż. Targ na Rynku Nowomiejskim w godzinach od 9 do 17.
Uroczystości rozpoczną się o godzinie 11. W programie koncerty, msza święta i miasteczko nauki i zabawy przygotowane przez Państwową Straż Pożarną. Na parkingu przy sanktuarium – w „Miasteczku zdrowia” – zostaną przeprowadzone bezpłatne konsultacje medyczne
Percival Schuttenbach: Wild Hunt Live Show | Koncert to niezwykłe połączenie metalu, folku z elementami słowiańskimi, będące prawdziwą gratką dla fanów gry Wiedźmin! Koncert odbędzie się o 21 w Muzem Etnograficznym.
To spotkanie i możliwość dowiedzenia się i nauki różnych elementów w obcowaniu z psem i otoczeniem.Podczas spaceru będą poruszane różne tematy, a jest ich bardzo dużo. Spacer o 10:30. Zbiórka przy Obi.
Będzie to ostatnie spotkanie rundy zasadniczej PGE Ekstraligi. Początek zawodów o 16:30.
tak trzymać10:38, 06.08.2022
Alleluja (i do Przodu) Ojcze nasz dyr.
iza10:45, 06.08.2022
bezpłatne badania psychiatryczne -Tadzik pierwszy bez kolejki . Po badaniach na sygnale do szpitala ok. 50 km. na północ od T.
PILNE | Nie żyje 24-letnia Klaudia. Zmarła w szpitalu
Wiadomo dlaczego unieważnił referendum. Wiadomo że to wydarzenie nie jest z tym bezpośrednio związane jednak w przyszłości przyczyni się do nasilenia tego typu ekscesów. Naprawdę smutne.
Mocno
01:12, 2025-07-01
Chcą Marszu Milczenia. To w związku ze śmiercią...
😐 Wszystko to leci na konto aktualnego premiera, to on w dalszym ciągu nie wprowadza kontroli na zachodniej granicy jak to czynią Niemcy czy Francuzi. Dokładnie hipokryzję rządu ukazuje np. Kanał Zero. Proponuję mniej propagandy TVP, ,Republiki, TVN czy gazetki wyborczej.
Magisterek
01:03, 2025-07-01
Toruń reaguje po tragedii w Parku Glazja. Sprawdź
Skończcie już z tą polityczną poprawnością - sami nie wierzycie w to co mówicie. Hipokryci !
Nicki
23:36, 2025-06-30
Klaudia nie żyje. Śledczy wciąż nie są pewni
Na pewno prokuratura stwierdzi "związek przyczynowo-skutkowy". Napisać takie zdanie może tylko ktoś z deficytem intelektualnym nastawionym na clickbaity.
noe
21:16, 2025-06-30