Zamknij
REKLAMA

Festyn u ojca Rydzyka i mecz żużlowców. Co jeszcze będzie się działo w weekend?

07.00, 06.08.2022 A.J.
Skomentuj fot. redakcja
REKLAMA

Przed nami pierwszy weekend sierpnia w Toruniu. Sprawdzaliśmy co będzie się działo w naszym mieście. Jak zawsze każdy znajdzie coś dla siebie. 

Sobota 06.08

Krajoznawczy Rajd Rowerowy

Przewodnikiem będzie znawca historii miasta i regionu Paweł Bukowski. Start zaplanowano na godz. 10.00 z placu przed Aulą UMK przy ul. Gagarina 11. Wycieczka potrwa ok. 3 godzin. Na zakończenie uczestnicy wezmą udział w quizie historycznym z nagrodami.

Toruński Pchli Targ 2022

Wymiana, sprzedaż i zakup niezwykłych, niecodziennych produktów z drugiej ręki. Pchli Targ to przestrzeń do spotkania kolekcjonerów i sprzedawców, którym nie jest obojętny los niecodziennych przedmiotów, którym chcą dać drugie życie poprzez ich kupno lub sprzedaż. Targ na Rynku Nowomiejskim w godzinach od 9 do 17.

14. DZIĘKCZYNIENIE W RODZINIE

Uroczystości rozpoczną się o godzinie 11. W programie koncerty, msza święta i miasteczko nauki i zabawy przygotowane przez Państwową Straż Pożarną. Na parkingu przy sanktuarium – w „Miasteczku zdrowia”  – zostaną przeprowadzone bezpłatne konsultacje medyczne 

Percival Schuttenbach: Wild Hunt Live Show

Percival Schuttenbach: Wild Hunt Live Show | Koncert to niezwykłe połączenie metalu, folku z elementami słowiańskimi, będące prawdziwą gratką dla fanów gry Wiedźmin! Koncert odbędzie się o 21 w Muzem Etnograficznym.

Niedziela 07.08

Spacer socjalizacyjny z psami i behawiorystą

To spotkanie i możliwość dowiedzenia się i nauki różnych elementów w obcowaniu z psem i otoczeniem.Podczas spaceru będą poruszane różne tematy, a jest ich bardzo dużo. Spacer o 10:30. Zbiórka przy Obi.

Mecz żużlowym pomiędzy Apatorem Toruń a Spartą Wrocław

Będzie to ostatnie spotkanie rundy zasadniczej PGE Ekstraligi. Początek zawodów o 16:30.

Zobacz także:

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

tak trzymaćtak trzymać

2 2

Alleluja (i do Przodu) Ojcze nasz dyr. 10:38, 06.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

izaiza

2 0

bezpłatne badania psychiatryczne -Tadzik pierwszy bez kolejki . Po badaniach na sygnale do szpitala ok. 50 km. na północ od T. 10:45, 06.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%