Zamknij

Aktorka z Torunia w nowym serialu. Zagra główną rolę!

10:59, 16.02.2021 | ddtorun.pl
Skomentuj fot. Magdalena Kujawa
REKLAMA

Aktorka z Torunia w nowym serialu. Zagra główną rolę!

Małgorzata Kożuchowska, to aktorka urodzona w Toruniu. Często wraca do naszego miasta. Znamy ją z takich filmów i seriali jak "Killer", "M jak miłość", czy "Rodzinka.pl".

Przez wiele osób Kożuchowska uważana jest za ikonę stylu i mody. Aktorka rozważnie kreuję swój wizerunek w mediach, jest przykładną żoną i matką. Tym razem zrobiła jednak wyjątek i pokazała się w odważnej stylizacji. 

Małgorzata Kożuchowska obecnie zaczęła próby do spektaklu „Piknik pod Wiszącą Skałą” w Teatrze Narodowym, a niebawem znowu będzie można ją zobaczyć w sztuce „Matka Joanna od Aniołów”.

Małgorzata Kożuchowska ma być też główną gwiazdą nowego serialu na podstawie książki „Idealna rodzina”. Scenariusz kończy pisać Ilona Łepkowska. 

Nie wiadomo jeszcze kiedy serial powstanie i gdzie go zobaczymy. Podobno zainteresowane są nim aż dwie stacje.

Warto przypomnieć, że Małgorzatę Kożuchowską zobaczymy niedługo aż w czterech filmach: „Chłopi”,„Gierek”, „Krime Story. Love Story” oraz „To musi być miłość”.

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

T-TT-T

2 1

może poprosi o jakąś rolę w tym serialu dla niezatapialnego tow. gospodarza? On jej się odwdzięczy, gdy Toruń będzie światową stolicą kina, za pośrednictwem festiwalu z żabami? 12:50, 16.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Debile ddtDebile ddt

4 0

*%#)!& dziennikarski, ona nie urodziła się w Toruniu! W tej wylęgarni idiotów, jaka jest redakcja ddt nie nauczyli weryfikować informacji? Choć w sumie, dla *%#)!& to zbyt trudne! 17:21, 16.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

xyzxyz

0 0

to Wrocław zmienił nazwę na Toruń? 13:34, 19.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%