Zamknij
REKLAMA

Toruń: e-booki za darmo? To proponuje Książnica Kopernikańska!

11:59, 11.01.2021 | ddtorun.pl
Skomentuj Foto. Deposit Photos
REKLAMA

Toruń: e-booki za darmo? To proponuje Książnica Kopernikańska! 

Książnica Kopernikańska w Toruniu rozdaje za darmo kody do multimedialnej biblioteki cyfrowej eBookpoint Biblio. Liczba kodów ograniczona. Aby otrzymać kod, wystarczy napisać: [email protected]

eBookpoint Biblio to tysiące ebooków (pdf, epub, mobi) i audiobooków (mp3) dla pasjonatów głodnych wiedzy oraz poszukujących w książce dobrej rady i interesującej rozrywki. eBookpoint Biblio oferuje również kursy video.

Jak aktywować konto w eBookpoint Biblio?1. Wejdź na stronę https://biblio.ebookpoint.pl/rejestracja2. Zarejestruj się.3. Odbierz mail z linkiem potwierdzającym rejestrację.4. Zaloguj się używając danych, które podałeś/podałaś podczas rejestracji.5.

Podaj kod dostępu, który otrzymałeś/otrzymałaś od Książnicy Kopernikańskiej.Gratulacje! Teraz możesz bezpłatnie wypożyczać ebooki, audiobooki i kursy video.

Ebooki, audiobooki i kursy video dostępne w eBookpoint Biblio można "konsumować" bezpośrednio na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

Uwaga: bezpłatny kod dostępu jest ważny przez 30 dni od dnia aktywacji. Można go aktywować w dowolnym momencie (po upływie terminu ważności kod zostaje automatycznie dezaktywowany). Kody wydajemy zarejestrowanym czytelnikom Książnicy Kopernikańskiej.

[ALERT]1610363418685[/ALERT]

 

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

JoJo

6 0

Soros zboczeńców genderowych dofinansował .Będą deprawować 11:55, 12.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%