Zamknij

W Toruniu odbędzie się niezwykły pokaz mody!

12:57, 14.02.2020 | ddtorun.pl
Skomentuj Fot. Muarta Fotografia
REKLAMA

W Toruniu odbędzie się niezwykły pokaz mody!

Po ogromnym sukcesie zeszłorocznego Alternative Fashion Show – Julia Widlińska – toruńska projektantka tworząca pod marką Gotwear wraz z Dworem Artusa mają zaszczyt zaprosić na siódmą edycję Alternative Fashion Show.

Tego wieczoru Sala Wielka Dworu Artusa ponownie stanie się miejscem spotkania z autorską wizją mody polskich twórców alternatywnych. Na wybiegu zaprezentowanych zostanie dziewięć kolekcji zaprojektowanych i wykonanych specjalnie na to wydarzenie. W pokazie zadebiutują nowe projektantki, których kolekcje nie były dotąd prezentowane naszej publiczności. Jedna z nich ma zaledwie 10 lat! Nowe twarze pojawią się także wśród modelek.

Pokaz skupia nie tylko projektantów, modelki, modeli z całego kraju, ale także performerów, pasjonatów i twórców z różnych dziedzin. Spotkania w Toruniu są dla nich corocznym świętem zwieńczającym pracę nie tylko nad własną kreatywnością i umiejętnościami, ale także nad pokonywaniem wewnętrznych barier i ograniczeń. Dzięki temu wydarzeniu wszyscy zaangażowani uczą się czegoś nowego o samych sobie, przypominając innym jak potrzebna w życiu jest pasja.

Alternative Fashion Show powstał w celu zaprezentowania różnorodności mody alternatywnej w Polsce, przez co pokaz skierowany był początkowo do wielbicieli mody subkulturowej. Po kilku latach istnienia można jednak stwierdzić, że wydarzenie to stało się żywą materią, która wciąż się zmienia. Każdego roku prezentujemy zupełnie nowe pomysły, będące wynikiem inspiracji poszczególnych projektantów, z których każdy wniósł do pokazu własny styl i formę. Dzięki tym elementom każdy odbiorca może u nas odnaleźć coś interesującego nie tylko z uwagi na niecodzienne podejście do tematu mody, ale także z uwagi na niepowtarzalną atmosferę spotkania.

Pokaz odbędzie się 15 lutego o godzinie 18:00.

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz