Zamknij

Toruń: Żywe Muzeum Piernika z kolejną nagrodą. Sprawdź, za co!

13:33, 29.11.2019 | .
Skomentuj Foto. Nadesłane
REKLAMA

Toruń: Żywe Muzeum Piernika z kolejną nagrodą. Sprawdź, za co!

W ubiegły piątek, 22 listopada podczas uroczystej gali w Hotelu Monopol w Katowicach Andrzej Olszewski, założyciel i właściciel Żywego Muzeum Piernika odebrał nagrodę Symbol Polskich Obiektów Turystycznych 2019.

Symbol to ogólnopolski program, którego celem jest promowanie najlepszych, symbolicznych w swoich branżach podmiotów. Nagroda jest przyznawana przez redakcję Rzeczpospolitej, redakcję „Monitora Rynkowego", niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z „Dziennikiem Gazetą Prawną" i „Monitora Biznesu", niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z „Rzeczpospolitą".

Symbol jest wyrazem docenienia naszych dotychczasowych działań i osiągnięć. Tytułem są honorowane te firmy i instytucje, których marka stała się reprezentatywna i tożsama z działalnością całej branży.

- Cieszymy się, że nasza praca oraz działania na rzecz promocji turystyki w naszym mieście sprawiły, że dołączyliśmy do tego zacnego grona! Tym bardziej, że jest to jedyna nagroda przyznana w dziedzinie turystyki – informują pracownicy muzeum.

Laureaci programu stanowią elitarne grono ekspertów rozpoznających trendy i wyznaczających nowe standardy w wielu dziedzinach gospodarki.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA