Zamknij
REKLAMA

Toruński Teatr Horzycy z nową premierą. Tym razem muzyczną

13:06, 26.06.2019 | AJ
REKLAMA
Skomentuj
Foto. Nadesłane

Toruński Teatr Horzycy z nową premierą. Tym razem muzyczną 

Teatr Horzycy spełnia muzyczne marzenia i wchodzi w wakacje tanecznym krokiem! Już 29 czerwca na toruńskiej scenie kolejna premiera. Tym razem teatr powraca do lubianej przez widzów konwencji teatru muzycznego. Nowy spektakl będzie lekki, rozśpiewany i różnorodny.

Koncert marzeń to fascynująca podróż przez historię muzyki zagranicznej. Usłyszymy 22 przeboje w nowych, porywających interpretacjach aktorek i aktorów Teatru Horzycy. Wyruszając w muzyczną podróż, aktorzy wraz z widzami  zastanowią się też nad istotą hitu. Odpowiedzą wspólnie na pytanie co sprawia, że raz na kilka tysięcy piosenek trafia się hit, który opanowuje cały świat? 

W programie koncertu są m.in. utwory Abby, Elli Fitzgerald, Marleny Dietrich, Beatles, Madonny, Cindy Lauper, Bonni Tyler, Eurythmics, Chucka Berry, a także Nirvany, Radiohead, czy Amy Winehouse. Do realizacji „Koncertu marzeń” zaproszono troje toruńskich choreografów: Joannę Miś-Fudali, Martę Pańkę i Radosława Kubiaka oraz zespół muzyczny pod kierunkiem Igora Nowickiego. Stworzą oni pełen dobrej energii spektakl z muzyką na żywo pod opieką artystyczną Pawła Paszty.

Premiera w sobotę o 19. Kolejny spektakl dzień później, również o 19.

 

(AJ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone