Zamknij
REKLAMA

Nowe informacje w sprawie stanu zdrowia Jasona Doyla!

13:42, 17.01.2018 | MM
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Redakcja

Jacek Frątczak, manager Get Wellu Toruń, w rozmowie z ddtoru.pl przyznał, że stan kontuzjowanej nogi Jasona Doyla jest już coraz lepszy. Zawodnika ma lada dzień rozpocząć przygotowania do nowego sezonu. 

Przypomnijmy. Na grudniowej prezentacji Australijczyk poruszał się o kulach. To efekt przeprowadzonego zabiegu stopy. Australijczyk był wówczas w dobrym humorze i zapowiedział, że nie może się doczekać startów w Get Wellu Toruń. 

- Przede mną wakacje, a za cztery tygodnie będę mógł odstawić kule i wrócić do normalnych czynności. Na pewno będę gotowy na początek sezonu – mówił Jason Doyle. 

Jak dziś jest ze stanem zdrowia mistrza świata? Jacek Frątczak, manager Get Wellu Toruń, przyznał, że Doyle jeszcze w tym tygodniu ma rozpocząć przygotowania do nowego sezonu. 

- Jeśli chodzi o Jasona, to kończy w tej chwili rehabilitację po operacji. Jestem o niego spokojny. Znam jego wyniki wydolnościowe i wiem, na jakim poziomie funkcjonuje. Jeszcze w tym tygodniu ma rozpocząć właściwe przygotowania do sezonu – zapewnia manager „Aniołów” .

Jason Doyle podpisał roczny kontrakt z zespołem z Torunia. 

(MM)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2018