Zamknij

Wojsko z regionu wyprzedaje sprzęt. Zobacz, co można u nich kupić

10:15, 22.06.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Rozpoczęła się wielka wyprzedaż w bydgoskim oddziale Agencji Mienia Wojskowego. Szelki, latarki i ubrania - to wszystko będzie można kupić w Bydgoszczy.

Po ubiegłorocznej akcji wietrzenia magazynu Oddział Regionalny AMW w Bydgoszczy ponownie otwiera swoje drzwi dla wszystkich, którzy szukają powojskowego sprzętu i ubrań w atrakcyjnych cenach.

- W magazynie przy ul. Szubińskiej 32, który na co dzień jest dostępny tylko dla pracowników bydgoskiego oddziału Agencji, za niewielkie pieniądze kupimy cukiernice porcelanowe (2 zł), szelki do oporządzenia (3 zł), przyrządy do określenia kierunku wiatru – kręgi wiatru (4 zł) oraz latarki kieszonkowe (6 zł). A po wydaniu 10 zł wyjdziemy z wyprzedaży z aluminiową manierką, menażką lub kultowym zestawem szczotek do butów w worku w wojskową panterkę

- informuje Agencja Mienia Wojskowego.

Niezłe towary

W ofercie nie zabraknie też oryginalnych ubrań prosto z wojska. Na półkach znajdziemy koszulo-bluzy polowe i tropikalne w cenie 20 zł za sztukę oraz koszulki z długimi rękawami w kolorze khaki i białym za 10 zł. Na nabywców czekają też wojskowe dresy. Bluza to wydatek w wysokości 12 zł, a za zestaw ze spodniami zapłacimy 22 zł.

- Zainteresowani solidnym, wojskowym obuwiem mogą zaopatrzyć się w trzewiki z gwoździami w cenie 120 zł za parę, a osoby szukające niezawodnego plecaka na piesze wyprawy – kupić zasobnik piechoty górskie za 180 zł - dodają organizatorzy.

Tym razem wyprzedaż rozpocznie się już w czwartek (23 czerwca) i potrwa do soboty (25 czerwca). W czasie wyprzedaży (od 9 do 17) na każdego kupującego czeka upominek. Dla najmłodszych będzie też dostępna specjalna strefa zabawy.

A pełna lista oferowanego asortymentu wraz z cenami dostępna jest TUTAJ.  Zyski ze sprzedaży wycofanego z wojska sprzętu i uzbrojenia Agencja przekaże na Fundusz Wsparcia Sił Zbrojnych.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%