Zamknij

Toruń: kolejne działki idą pod młotek! Co tu powstanie?

12:19, 13.01.2022 | ddtorun.pl/materiały prasowe
Skomentuj Fot. Nadesłana
REKLAMA

Toruń: kolejne działki idą pod młotek! Co tu powstanie?

Kolejne działki w Strefie Inwestycyjno-Logistycznej Toruń-Wschód idą pod młotek. Tereny przeznaczone są dla przedsiębiorstw posiadających status MŚP. W ofercie znajdują się 3 nieruchomości, każda o powierzchni 50 ar.

Przetargi kierowane są do podmiotów posiadających status MŚP, czyli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Działki zlokalizowane są w Strefie Inwestycyjno-Logistycznej Toruń-Wschód przy ul. Świdnickiej. Ich podstawowym przeznaczeniem jest działalność usługowa.

Dopuszcza się również składy, magazyny, funkcję mieszkaniową integralnie związaną z prowadzoną działalnością usługową, infrastrukturę techniczną oraz drogi wewnętrzne. Grunty są niezabudowane i niezagospodarowane. Znajdują się w zasięgu sieci: elektroenergetycznej, wodociągowej, kanalizacji sanitarnej, deszczowej, gazowej i teletechnicznej. Dojazd odbywa się ul. Przelot i dalej ul. Świdnicką.

1 marca 2022 w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami UM odbędą się przetargi na sprzedaż tych terenów. Inwestorzy, którzy chcą przystąpić do zakupu, muszą do 22 lutego wpłacić wadium na konto Urzędu Miasta w wysokości 10 procent sumy wywoławczej.

Tereny zlokalizowane są w północno-wschodniej części miasta. Bardzo dobre skomunikowanie z drogami krajowymi nr 91, 15 i 10 oraz bliskość węzła autostrady A1 sprawia, że jest to doskonałe miejsce do prowadzenia biznesu.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się obiekty usługowo-produkcyjne oraz duże centra logistyczne. Prężnie funkcjonuje tam Grupa TZMO, a w hali magazynowo-produkcyjnej wybudowanej przez Panattoni Europe działalność prowadzą już firmy Inpost oraz United Beverages. Działki inwestycyjne w tej części miasta kupiło już kilkunastu inwestorów. Cała strefa ma blisko 40 hektarów powierzchni.

(ddtorun.pl/materiały prasowe)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

MorfeuszMorfeusz

3 4

I kolejne drzewa pójdą pod topór Masakra To co się Teraz wyrabia Normalny Rozbój 😱😱😱 20:29, 13.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TorTor

2 0

Kasa potrzebna na fanaberie dla pana Żydowicza. 10:18, 14.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

lollol

1 0

Żenada. Tak nieudolne miasto, że wyprzedaje własny majątek... 11:32, 16.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%