Zamknij
REKLAMA

Miasto Toruń docenione. Oceniono nas na piątkę!

15:23, 19.11.2020 | ddtorun.pl/materiały prasowe
Skomentuj Foto. Deposit Photos
REKLAMA

Miasto Toruń docenione. Oceniono nas na piątkę!

W najnowszej edycji badania „Gmina na 5” 2019/2020 Toruń otrzymał tytuł „Złotej Gminy na 5”.

Wyniki ogłoszono podczas telekonferencji organizowanej przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w dniu 19 listopada 2020 roku.Tytuł „Złotej Gminy na 5” przyznawany jest jednostkom samorządu terytorialnego, które w ostatnich badaniach uzyskały miano „Gminy na 5”.

Warto dodać, że aby zostać zdobywcą tytułu „Złotej Gminy na 5”, najpierw trzeba być trzykrotnie „Gminą na 5”, co udało się Toruniowi uzyskać w poprzednich edycjach wspomnianego badania.

Celem badania jest ocena komunikacji elektronicznej z poszczególnymi jednostkami samorządu terytorialnego, użyteczności oficjalnych witryn internetowych dedykowanych inwestorom i przedsiębiorcom, prowadzonych przez poszczególne gminy oraz kontaktu drogą elektroniczną z pracownikiem odpowiedzialnym za obsługę inwestorów  z użyciem metody „tajemniczego klienta” w języku polskim i angielskim.

- Po raz kolejny zdobywamy tytuł „Złotej Gminy na 5”. To pokazuje, że dobre praktyki w obsłudze przedsiębiorców, które realizujemy w działalności Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu działają i są ważne szczególnie w dobie pandemii, gdy kontakt z firmami w wersji online jest kluczowy dla prowadzenia procesu inwestycyjnego – podkreśla Łukasz Szarszewski, dyrektor Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu.

Spośród „gmin na piątkę” tytułem „Złota Gmina na 5” wyróżnione zostały Gdańsk, Człuchów, Poniatowa, Poznań, Ochota, Toruń, Targówek oraz Rydułtowy. Gminy te w tegorocznej edycji rankingu uzyskały minimum trzeci raz standardowe wyróżnienie „Gmina na 5”.

Wyniki badań ogłosiła Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.

Badania prowadzone były przez Studenckie Koło Naukowe Akceleracji, działające przy InstytuciePrzedsiębiorstwa SGH. 

[ALERT]1605796400570[/ALERT]

 

(ddtorun.pl/materiały prasowe)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

no nieno nie

1 0

to już przesada chyba 5 za miasto absurdów 19:33, 24.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%