Zamknij
REKLAMA

To on zdobi tatuażami ciała torunian i torunianek. Jego zakład mieści się na starówce

09:43, 19.06.2020 | ddtorun.pl/materiały prasowe
Skomentuj Fot. Nadesłana
REKLAMA

To on zdobi tatuażami ciała torunian i torunianek. Jego zakład mieści się na starówce

W cyklu filmowym „Starówka Mistrzów” Centrum Wsparcia Biznesu prezentuje pracownię tatuażu Till Death Tattoo. Artyści skupieni wokół właściciela Piotra Trägera ozdabiają ciała klientów w studio mieszczącym się przy ul. Sukienniczej 1 na toruńskiej starówce.

To projekt mający przybliżyć torunianom i turystom sylwetki właścicieli małych firm, które działają na toruńskiej starówce - firmy, usługodawców i zakłady rzemieślnicze, które cieszą się największym zaufaniem klientów.

Pracownia Till Death Tattoo pozostaje pod stałą opieka Sanepidu. Wszystkie zabiegi wykonywane są według aktualnych standardów higieny i sterylności jakie obowiązują na świecie. Domeną studia jest wspólne tworzenie. Tatuator oraz piercer to wykonawcy i doradcy – klient zaś jest pomysłodawcą.

Aby taki duet w pełni funkcjonował potrzebne jest 100% wysiłku z obu stron. Projekty prac przygotowywane są indywidualnie dla każdego klienta. Pracownia zajmuje się również laserowym usuwaniem tatuaży oraz zakrywaniem tych, które nie zostały profesjonalnie wykonane.

W czasie stanu pandemii Covid-19, gdy możliwe jest już prowadzenie usług, cykl filmowy Starówka Mistrzów ma wesprzeć marketingowo mikro i małych przedsiębiorców z zespołu staromiejskiego – usługodawców i rzemieślników, którzy prowadzą swoje warsztaty i firmy na Starym Mieście od lat, a często nawet od pokoleń.

Do udziału w projekcie „Starówka Mistrzów” zaproszono przedsiębiorców z różnych branż: piekarzy, tatuażystów, złotników, barberów, antykwariuszy, artystów, fotografów, piernikarzy i introligatorów.

Każdy z odcinków cyklu poświęcony jest innej działalności i promuje rozwijanie dobrych tradycji rzemiosła, usług i gastronomii na toruńskiej starówce. To podkreślenie tego za co torunianie ich cenią: solidność, niezawodność, rzetelność i najwyższą jakość usług lub produktów.

[ALERT]1592548971228[/ALERT]

(ddtorun.pl/materiały prasowe)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (4)

patpat

1 0

Rety, jak przeczytałem "zdobi ciała torunian" to myślałem, że chodzi o zmarłych! 12:31, 19.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

RalfRalf

0 0

Miasto Toruń zajmuje się takimi rzeczami. Czyli rozwój koronny. Gratuluję. Z takimi rzeczami trzeba poczekać, a nie teraz reklamować.
23:47, 25.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Ralf Ralf

1 0

Czemu ten Pan nosa nie zakrywa. I Miasto Toruń to popiera? 23:48, 25.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MorfeuszMorfeusz

0 0

Walcie se te malowidla jak juz na twarzy i uszy tez i galki oczne hehe. 23:32, 30.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA