Zamknij
REKLAMA

Toruń: apel przed Wielkanocą. Wspierajmy lokalny biznes

09.49, 06.04.2020 ddtorun.pl Aktualizacja: 09.57, 06.04.2020
Skomentuj fot. depositphotos
REKLAMA

Toruń: apel przed Wielkanocą. Wspierajmy lokalny biznes

Do Wielkanocy pozostało już tylko kilka dni. Podczas poszukiwań produktów na świąteczne stoły sięgnijmy po te, które oferują regionalni przedsiębiorcy. W tym trudnym okresie nasze wsparcie jest im szczególnie potrzebne, dlatego urząd marszałkowski zaprasza do udziału w akcji „poMOCNY Koszyk Wielkanocny” Kujawsko-Pomorskiej Organizacji Turystycznej. Honorowy patronat nad inicjatywą objął marszałek Piotr Całbecki.

- Ci gościnni, zaradni ludzie szukają rozwiązań, działają. Chcą podarować mieszkańcom naszego województwa tradycyjne, smaczne, kolorowe Święta - mówi prezes Kujawsko-Pomorskiej Organizacji Turystycznej Beata Sawińska.

 

Wśród kulinarnych pomysłów na wielkanocny stół znalazły się m.in. babki piaskowe, mazurki, miody z okolicznych pasiek, konfitury, wędliny, sery i wiele innych wyrobów od lokalnych hotelarzy i gospodarzy. W ofercie dostępne są także ręcznie wykonane dekoracje świąteczne, naturalne mydełka a nawet akcesoria dla dzieci, które świetnie sprawdzą się na prezent dla bliskich. Zakupów można dokonać online lub skontaktować się z przedsiębiorcami telefonicznie.

Pełną ofertę produktów można zobaczyć TUTAJ.

[ALERT]1586159372098[/ALERT]

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

hegtfrwdhegtfrwd

1 0

Kpisz czy o drogę pytasz? Czemu niby mielibyśmy wspierać prywatę i czyjś biznes majątek? Ten upadnie kto inny przejmie... Nie dam się nabrać nie będę rozdawać swoich pieniędzy ludziom którzy mają ich znacznie więcej niż ja. 12:30, 06.04.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%