Zamknij
REKLAMA

Nowy sklep Lidla przy ul. Niesiołowskiego w Toruniu - sieć oficjalnie odniosła się do tematu

13:10, 21.02.2020 | ddtorun.pl
Skomentuj
Fot. Redakcja
REKLAMA

Portal

ddtorun.pl

Napisał o tym

pierwszy

Wracamy do tematu Lidla, który powstanie przy ul. Niesiołowskiego na toruńskim Rubinkowie. Sieć oficjalnie odniosła się do naszego zapytania, które wysłaliśmy przed kilkoma tygodniami do biura prasowego. 

Jako pierwsi pisaliśmy o tym, że znana sieć dyskontów zamierza otworzyć swój kolejny sklep w Toruniu. Tym razem przy ul. Niesiołowskiego. W czwartek otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie ze strony biura prasowego Lidla. 

- Zamierzamy otworzyć nowy sklep Lidl Polska w Toruniu przy ulicy Niesiołowskiego. Obecnie prowadzimy prace projektowe – konieczne jest zaadaptowanie istniejącej powierzchni do potrzeb naszej sieci. Więcej informacji na temat obiektu przekażemy bliżej terminu otwarcia - czytamy w komunikacie przesłany do redakcji. 

Sieć sprzedaży Lidl Polska liczy w tej chwili około 700 sklepów, ulokowanych na terenie całego kraju, obsługiwanych przez 11 Centrów Dystrybucyjnych.

- Otwieramy kilkadziesiąt sklepów rocznie i takie tempo ekspansji planujemy utrzymać, rozwijając się w sposób organiczny - dodają przedstawiciele sieci

[ALERT]1582287064804[/ALERT]

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz