Zamknij
REKLAMA

Świetne informacje! Oto niedzielna oferta największej galerii handlowej w mieście

09:07, 09.03.2018 | Informacja prasowa, materiał partnera
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Nadesłana

W związku z obowiązującą od 1 marca 2018 r. ustawą o ograniczeniu handlu w niedziele i święta  oraz niektóre inne dni, Atrium Polska informuje, że większość centrów handlowych należących do firmy, w tym także Atrium Copernicus w Toruniu,  będzie otwarta we wszystkie niedziele. Decyzja podjęta przez spółkę wychodzi  naprzeciw  oczekiwaniom tych najemców oraz ich klientów, którzy zgodnie z obowiązującym prawem mogą prowadzić działalność handlową we wszystkie niedziele.

W najbliższą niedzielę w Atrium Copernicus w Toruniu klienci będą mogli skorzystać z fitnessu w  Fabryce Formy, jak również z food courtu. W tym dniu otwarte będą restauracje North Fish, Pizza Dominium, KFC, McDonald’s i Nasz Naleśnik, a także Bubble Tea i cukiernia Sowa. Na odwiedzających centrum handlowe rodzin z dziećmi czekać będzie plac zabaw Kinderplaneta. 11 marca czynne będą również kwiaciarnia, stoisko z usługami manicure Naily’s, kantor, Totalizator Sportowy oraz Smoke Shop. 

- W naszych galeriach będą czynne lokale, których zakaz prowadzenia handlu w niedzielę nie dotyczy. Mam tu na myśli między innymi restauracje, cukiernie, sale zabaw dla dzieci  i kwiaciarnie ale także sklepy, w których sprzedaż będzie prowadził jego właściciel. Warto też zaznaczyć, że w dłuższej perspektywie czasu dopuszczamy możliwość zmiany godzin otwarcia centrum handlowego jeśli najemcy zwrócą się do nas z takimi wnioskami – komentuje Ewa Machowska-Górna, dyrektor Atrium Copernicus.

W pozostałe dni tygodnia Atrium Polska nie zmienia godzin funkcjonowania swoich  centrów handlowych. Nowe zasady funkcjonowania centrów handlowych będą przekazywane bezpośrednio klientom centrów handlowych Atrium Polska oraz zostaną wprowadzone do regulaminu wszystkich obiektów na terenie całej Polski. Informacje o otwartych sklepach będą też udzielane w InfoPunktach, a szczegółowe listy zostaną opublikowane na stronach www poszczególnych centrów handlowych.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami do końca 2018 roku zakazem nie zostaną objęte pierwsza i ostatnia niedziela miesiąca, o ile nie wypadnie w inny dzień ustawowo wolny od pracy. Najbliższe dwa lata będą stanowiły okres przejściowy, do wprowadzenia w 2020 roku całkowitego zakazu handlu w niedziele z wyjątkami określonymi w ustawie. 

Lista sklepów i stoisk, które zadeklarowały, że pozostają otwarte 11 marca:

Bubble Tea

Cukiernia Sowa

Euro Apteka

Fabryka Formy

KFC

Kinderplaneta

Kwiaciarnia / Kantor

McDonald’s

Nasz Naleśnik

Naily’s manicure

North Fish

Pizza Dominium

Smoke Shop

Totalizator Sportowy

(Informacja prasowa, materiał partnera)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

darkdark

0 0

Bez szału. To szczerze mówiąc lepiej coś upichcić w domu, niż iść do Atrium Copernicus. Kilkanaście punktów otwartych, a kilkadziesiąt zamkniętych na cztery spusty. 11:33, 23.03.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone