REKLAMA

„Ubrali” już ponad milion okien. To jedni z liderów w tej branży

06:00, 20.03.2017 | Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj
Firma Fart Produkt Fot. Nadesłana

Fart Produkt to firma z 23 – letnim doświadczeniem w branży zajmującej się produkcją bram, rolet, żaluzji oraz systemów osłonowych. To firma, która w swojej długoletniej historii „ubrała”już ponad milion okien. 

Firma Fart Produkt powstała w 1994 roku, jako mały zakład, który w swojej ofercie posiadał tylko poziome żaluzje aluminiowe i dostarczał je na rynku toruńskim. Początkowo siedziba firmy mieściła się na terenie byłej jednostki radzieckiej przy ul. Grudziądzkiej, a produkcja bardziej przypominała manufakturę.

- W miarę upływu lat zaczęliśmy rozbudowywać park maszynowy oraz wprowadzać do swojej oferty nowe produkty : roletki materiałowe, rolety zewnętrzne, żaluzje plisowane, bramy garażowe i inne systemy osłonowe. Równocześnie zaczęliśmy zwiększać zasięg terytorialny, który w tym momencie obejmuje całą Polskę oraz rynki europejskie jak: Niemcy, Holandia, Francja, Szwecja, Norwegia, Belgia – mówi Marcin Szymanowski z firmy Fart Produkt. 

Fart Produkt to jeden z liderów w swojej branży na rynku krajowym. Przed kilkoma laty wdrożono tu system ERP, który został specjalnie stworzony pod  firmę. Dzięki temu Fart Produkt stał się przedsiębiorstwem, które jest w stanie spełnić oczekiwania coraz bardziej wymagających klientów. Co ważne wiele procesów zostało przyspieszonych i poprawionych dzięki pełnemu skomputeryzowaniu. 

- W naszej branży często liczy się krótki termin realizacji, co zawsze stawiało nas w czołówce firm na rynku. Na większość naszych wyrobów jesteśmy w stanie zagwarantować dwudniowy termin realizacji, co w przypadku produktu jakim jest np. brama garażowa jest dosyć unikalne. Dodam tylko, że każdy produkt robimy na zamówienie, a nie na typowy wymiar – dodaje Marcin Szymanowski

Atutem firmy jest również szeroki asortyment, który ciągle się powiększa. Fart Produkt produkuje ok. 40 systemów osłonowych, a tylko do samych roletek materiałowych w stałej ofercie posiada aż ok. 500 tkanin

- Dzięki utrzymywaniu wysokich stanów magazynowych jesteśmy w stanie dostarczać nasze produkty w krótkich terminach – przyznaje pan Marcin. 

Fart Produktowi na pewno warto zaufać. Firma „ubrała” już ponad milion okien. Jest partnerem, na którego warto postawić. 

- Zachęcam przede wszystkim do odwiedzania naszych partnerów handlowych, którzy w profesjonalny sposób będą w stanie doradzić i zamontować nasze produkty, a w tym przypadku prawidłowy montaż jest podstawą długoletniej, bezawaryjnej pracy – zaznacza Marcin Szymanowski.

Plany firmy na ten rok są ambitne. W tym roku w Fart Produkcie chcą się skupić na utrzymaniu dynamiki sprzedaży poprzez rozbudowę działu handlowego, rozszerzenie oferty o nowości oraz działania związane z eksportem. Od dłuższego czasu trwają również przymiarki do budowy nowej hali produkcyjnej, ale w związku ze zmianą prawa o obrocie ziemią inwestycja została wstrzymana. 

Fot. Nadesłana

Dodajmy, że Fart Produkt ponad 10 lat temu przeniósł siedzibę do swojego budynku, który mieści się przy ul. Towarowej 3 w Toruniu. W chwili obecnej pracuje dla nich 100 osobowy zespół, a  sprzedaż produktów odbywa się głównie za pośrednictwem salonów partnerskich. 

Więcej o firmie, jej produktach i ofercie można znaleźć TUTAJ

(Artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2017