Zamknij
REKLAMA

Wojskowi z Torunia organizują szkolenie. Każdy może ćwiczyć z żołnierzami!

Adam Jóźwiak Adam Jóźwiak 11.00, 30.09.2022 A.J. Aktualizacja: 11.14, 30.09.2022
Skomentuj fot. Daniel Wiśniewski
REKLAMA

To świetna wiadomość dla każdego, kto chciałby spróbować swoich sił w armii. Będzie można posługiwać się bronią, sprawdzić się w terenie i udzielić pierwszej pomocy. 

Ministerstwo Obrony Narodowej i Wojsko Polskie, w październiku i listopadzie, organizują dla chętnych, dorosłych Polaków bezpłatne, jednodniowe szkolenia pod hasłem „Trenuj z wojskiem”.

W 17 jednostkach wojskowych na terenie Polski, w tym również w Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia, będzie można nauczyć się podstaw posługiwania bronią, strzelania, walki wręcz, dowiedzieć się co zrobić, gdy zawiedzie GPS, jak przetrwać w terenie i udzielić pierwszej pomocy.

Zapraszamy do Torunia 15 października i 12 listopada. Instruktorzy z Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia nauczą Cię strzelania, walki wręcz, posługiwania się bronią. Dowiesz się jak zachować się w terenie kiedy zawiedzie GPS oraz jak udzielić pierwszej pomocy rannemu.Zapraszamy do udziału w projekcie #TrenujzWojskiem!

Regulamin i dane kontaktowe koordynatorów znajdziesz pod linkiem

Zobacz także:

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

Były wyborca PiSByły wyborca PiS

10 0

Śmiech na sali to obecne wojsko i WOT. Sam znałem takiego jednego lapsa co tam służył. Karakan, a pieniądze doił. Za służbę na granicy 2600 za niecały miesiąc siedzenia i obijania się. Obrzydliwe jak wyrzucone są nasze pieniądze w błoto. I jeszcze mówią, że na granicy palą śmieciami. 13:04, 30.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Były wyborca PiSByły wyborca PiS

11 0

Najlepszy to był najbardziej znany absolwent szkoły Rydzyka niejaki Misiewicz Bartłomiej. Czołem panie ministrze. Wojsko wygląda opłakanie. Przez obłąkanego Macierewicza, który jak powiedział jeden jezuita nadal lubi chłopców. Pisowski reżim dzięki TVP, WPOLITYCE czy GAZECIE POLSKIEJ trzeba się dobrze. 13:13, 30.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%