Zamknij
REKLAMA

Do Bella Skyway potrzebują ludzi! Można przy okazji zarobić?

Daniel Wiśniewski Daniel Wiśniewski 18.00, 15.07.2022 .
Skomentuj Fot. Agnieszka Bielecka
REKLAMA

Organizatorzy Bella Skyway szukają osób chętnych do pracy przy organizacji tegorocznego festiwalu. "Chcesz poznać od kuchni świat plenerowych wydarzeń kulturalnych? To możliwe! " - zachęcają do zgłaszania się. 

Tegoroczny festiwal światła Bella Skyway rozpocznie się w połowie sierpnia (od 16 do 20 sierpnia). To już trzynasta edycja wydarzenia znanego z anteny National Geographic odbędzie się od 16 do 20 sierpnia.

Wzorem ubiegłego roku, festiwal światła zostanie zorganizowany w formie trzech zamkniętych stref. Jak czytamy w opisie wydarzenia, ograniczenie terenu otwiera możliwość nadania każdemu z sektorów wyjątkowego i niepowtarzalnego charakteru.

[ZT]39489[/ZT]

Konieczność opłat

Wejście na teren Bella Skyway będzie możliwe tylko dla osób posiadających bilety. Można je kupić w kasach festiwalowych lub online. Do 31 lipca zakupy zrobimy w sieci. Wejściówka będzie kosztować wtedy 20 złotych (5 złotych drożej niż poprzednio).

Z kolei od 1 sierpnia bilety będą dostępne w cenie 25 złotych zarówno w internecie, jak i w kasie Zamku Krzyżackiego.

Zobacz, jak było na Bella Skyway Festiwal w 2021 roku.

[FOTORELACJA]7036[/FOTORELACJA]

Potrzebują ludzi

Organizatorzy ogłosili, że potrzebują chętnych do pracy wolontariuszy.

- Poszukujemy osób otwartych i aktywnych do pomocy przy różnych etapach 13. Bella Skyway Festival, który odbędzie się w dniach 16–20 sierpnia 2022 roku. Chcesz zdobyć doświadczenie przy realizacji projektu kulturalnego? Poznać od kuchni świat plenerowych wydarzeń kulturalnych? To możliwe! Jeśli jesteś osobą komunikatywną, otwartą i chętną do pomocy podczas różnych etapów realizacji wydarzenia, to skontaktuj się z nami

- informują.

Formularz jest dostępny TUTAJ.

Chętnym organizatorzy oferują m.in.: pracę w młodym i dynamicznym zespole, możliwość poznania „od zaplecza” zasad organizacji jednego z ważniejszych festiwali światła w Europie, ciekawy wpis do CV oraz doświadczenie przy realizacji największego projektu kulturalnego w Toruniu.

Praca, ale za darmo

Tak jest właśnie w przypadku wolontariatu. To praca non profit, która, zdaniem organizatorów Bella Skyway, daje ogromne zadowolenie, doświadczenie oraz pozwala przeżyć niepowtarzalną przygodę.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

toruniaktoruniak

16 0

szukanie frajerów! my kasujemy za bilety, kilkadziesiąt tysięcy ludzi (a może kilkaset?), a ty frajerze dymaj za darmo...
Nie bądźcie naiwni...4 dni robienia za darmo nic Wam w CV nie da.. 21:23, 15.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Zniesmaczona Zniesmaczona

6 0

Wolontariat na płatnym, i to słono, wydarzeniu - co za wstyd! 13:33, 16.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Szkoda kasySzkoda kasy

2 0

Szkoda tylko, że mogę powiedzieć "a nie mówiłem" w kontekście śmiania się rok temu ze słów urzędników miejskich o tym, że rzekomo Skyway miał być biletowany z uwagi na Covid-19 i ograniczenie liczebności odwiedzających wydarzenie. Jak widać, biletowanie wpisało się w festiwal psując jego dotychczasowy wydźwięk. Ciekawe tylko czym w tym roku będzie się chciało to zamaskować... ceną energii elektrycznej? 13:34, 18.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%