Zamknij
REKLAMA

Toruń: wpadł z narkotykami. Co mu grozi?

13:55, 01.12.2021 | ddtorun.pl
Skomentuj fot. nadesłane
REKLAMA

Toruń: wpadł z narkotykami. Co mu grozi?

 Do 10 lat więzienia grozi 34 –latkowi z toruńskiego  Rubinkowa, u którego policjanci w  wynajętym mieszkaniu na  Starówce policjanci odnaleźli blisko 1200 gramów różnego rodzaju środków narkotycznych. Mężczyzna z ust śledczych usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków psychotropowych. 

W miniony piątek  (26.11.), około godz. 3:00, w nocy patrol policjantów z Komisariatu  Policji Toruń Śródmieście wylegitymował 34- letniego mieszkańca toruńskiego Rubinkowa. Podczas kontroli okazało się, że mężczyzna miał przy sobie woreczek,  w którym było ponad 3 gramy. Wstępne testy potwierdziły, że środek wykazuje cechy charakterystyczne  dla amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ww. komisariatu ustalili, że  mężczyzna wynajął  jedno z mieszkań na toruńskiej Starówce i podjęli decyzję o jego  przeszukaniu. Panujący w domu bałagan mocno utrudniał policjantom tą czynność.  To jednak im nie przeszkodziło. 

W  nieładzie odnaleźli  kilka woreczków z różnymi substancjami.  Okazało się, że zabezpieczyli  tabletki,  różnego rodzaju proszki  zielony susz.   Po zważeniu  substancji która wykazała cechy charakterystyczne dla amfetaminy  proszku było łącznie blisko 1158  gramów, do tego blisko  44  gramy  środka o właściwościach  marihuany, ponad gram  MDMA  i  blisko 190 gramów substancji, która nadal jest poddawana laboratoryjnym testom a prawdopodobnie służy do wytwarzania środków odurzających.

Dodatkowo policjanci zabezpieczyli w jego domu wagę elektroniczną i pieniądze.  Będą one stanowiły zabezpieczenie na poczet przyszłych kar i grzywien. Mężczyzna z ust śledczych usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków psychotropowych.

W przeszłości był już notowany m.in. za łamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. W sobotę (27.11.) kryminalni  doprowadzili  podejrzanego do toruńskiej prokuratury. Prokurator zdecydował, że ten człowiek  najbliższe trzy miesiące spędzi w celi aresztu. Może mu  grozić  nawet do 10 lat więzienia.

[ALERT]1638364443390[/ALERT]

 

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%