Zamknij
REKLAMA

Toruń: MPO zaprasza na dzień otwarty. Sprawdź, co przygotowano!

08:51, 12.10.2021 | ddtorun.pl
Skomentuj Foto. Nadesłane
REKLAMA

Toruń: MPO zaprasza na dzień otwarty. Sprawdź, co przygotowano!

Już w najbliższą niedzielę, 17 października w godzinach 10.00-14.00, zapraszamy serdecznie całe rodziny na pełen atrakcji Dzień Otwarty na terenie Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Toruniu przy ul. Kociewskiej.

Wydarzenie będzie podsumowaniem projektu: Dostawa wyposażenia technologicznego dla Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Toruniu, finansowanego ze środków Unii Europejskiej, który rozpoczął się 1 czerwca ubiegłego roku i potrwa do końca roku bieżącego.

Dzień Otwarty to mnóstwo dobrej zabawy dla milusińskich: konkursy, fotobudka, występy dziecięcej grupy artystycznej, warsztaty upcyklingowe, malowanie buziek, koło fortuny oraz wiele ciekawych kart pracy na stoisku edukacyjnym spółki.

- Zapraszamy całe rodziny – mówi Prezes MPO Sp. z o.o. Piotr Rozwadowski. Dorosłym uczestnikom naszego wydarzenia proponujemy możliwość zwiedzania zakładu i wizytę w EcoKid – centrum edukacji ekologicznej, prowadzonym od ponad 6 lat przez spółkę. Dla osób, które kochają pielęgnować rośliny przygotowaliśmy prezent – TORHUM, który poprawia jakość gleby. Worki o wadze 15 kg już czekają na chętnych.

Jak wiadomo, niedziela to dzień, który spędza się z rodziną – dodaje Prezes. Dlatego serdecznie zapraszamy Państwa do spędzenia jej z nami, na podsumowaniu kolejnego projektu unijnego, dzięki któremu doposażony w nowoczesny sprzęt ZOUK staje się zakładem, będącym żelaznym ogniwem gospodarki odpadami w naszym regionie.

To także świetna okazja do obejrzenia sprzętu, zakupionego w ramach projektu: ładowarek kołowych, rozdrabniacza wolnoobrotowego, przesiewacza bębnowego oraz kompaktora, a także innego sprzętu, którym dysponuje spółka.

[ALERT]1634022568595[/ALERT]

 

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%