Zamknij
REKLAMA

Toruń: będąc na starówce ukradli rower. Dzięki szybkiej reakcji strażników...

16:00, 24.02.2021 | ddtorun.pl
Skomentuj Fot. archiwum
REKLAMA

Toruń: będąc na starówce ukradli rower. Dzięki szybkiej reakcji strażników...

Toruńscy strażnicy miejscy zatrzymali mężczyzn podejrzanych o kradzież roweru. Zdarzenie miało miejsce 20 lutego bieżącego roku.

Do funkcjonariuszy patrolujących ulicę Przedzamcze podszedł mężczyzna twierdząc, że skradziono mu rower. Po krótkim poszukiwaniu jednoślad został odnaleziony przed jednym z lokali na tej samej ulicy.

Właściciel roweru wskazał dwóch mężczyzn, którzy prawdopodobnie sobie go przywłaszczyli. Mężczyźni w wieku 19 i 25 lat nie przyznali się do kradzieży. Na miejsce została wezwana policja, która prowadzi dalsze czynności wyjaśniające.

[ALERT]1614172299145[/ALERT]

 

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Monika.Monika.

0 2

Cześć , jesteś wolnym mężczyzną, czujesz się samotny, chciałbyś to zmienić ? Nie czekaj odezwij się. Samotna, wolna, bez nałogów i niezależna. Nie dawno wróciłam z Anglii do kraju. Poznam Pana do wspólnych spotkań, wspólnych spacerów, wspólnie spędzania czasu, a jak zaiskrzy to może i więcej :) Naturalnie przed spotkaniem chciałabym się lepiej poznać, wymienić się numerami telefonów i zdjęciami jeżeli jesteś zainteresowany kontakt i moje zdjęcia znajdziesz na moim profilu randkowym http://panieonline.pl/monia89 18:20, 24.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JoJo

0 2

Znaczy wskazano sprawcę .A te się odznaczyli. Zaraz dostaną medale i stopnie marszałka.zbuhaha 07:01, 25.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%