Zamknij
REKLAMA

Torunianin ukradł auto we Włocławku. Co mu grozi?

10:00, 21.01.2021 | ddtorun.pl
Skomentuj Foto. Deposit Photos
REKLAMA

Torunianin ukradł auto we Włocławku. Co mu grozi?

Toruńscy policjanci doprowadzili do sądu 31-latka, który włamał się do warsztatu samochodowego a następnie ukradł zaparkowany przed nim samochód. Mężczyzna został zatrzymany po pościgu we Włocławku przez tamtejszych policjantów. Sąd aresztował go na najbliższe 3 miesiące. To wielokrotny recydywista, więc grozi mu teraz do 15 lat więzienia.  

  W ubiegłą środę (13.01) policjanci z Włocławka po pościgu zatrzymali 31-latka, który uciekał skradzionym w Toruniu samochodem. Policjanci z Torunia postawili mężczyźnie w sumie 5 zarzutów związanych z włamaniem, kradzieżą, dwukrotnym niezatrzymaniem się do kontroli policji oraz kierowaniem pojazdem pod wpływem środka odurzającego.

Z ustaleń kryminalnych z komisariatu na toruńskim Rubinkowie wynika, że 31-latek w nocy z 11 na 12 stycznia z warsztatu samochodowego przy ul. Bukowej ukradł laptopa.

Następnie włamał się do stojącego przed warsztatem mitsubishi colta i odjechał nim. Kilka godzin po zdarzeniu funkcjonariusze zauważyli na jednej z ulic Rubinkowa skradziony pojazd. Auto nie zatrzymało się do kontroli a kierowca zdołał uciec. Następnego dnia podobna sytuacja miała miejsce we Włocławku. Tym razem podczas ucieczki przed funkcjonariuszami 31-latek rozbił auto i został zatrzymany. Okazało się, że kierował samochodem pod wpływem amfetaminy.

Po zatrzymaniu 31-latek trafił do Torunia. Miejscowy sąd na wniosek organów ścigania aresztował go na najbliższe 3 miesiące.

31-latek był już wcześniej wielokrotnie karany, więc za swoje czyny odpowie jako recydywista. Teraz może mu grozić do 15 lat więzienia.

[ALERT]1611056675513[/ALERT]

 

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

SzydercaSzyderca

3 0

Grozi mu jazda po Toruniu z rejestracją CWL 😉 10:06, 21.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

QwertyQwerty

1 0

Skradł auto w Toruniu a złapano go we Włocławku barany. Napiszcie chociaż raz coś sensownie. 11:32, 21.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%