Zamknij
REKLAMA

Toruń: pracownicy UMK otrzymają podwyżki. Jednak nie wszyscy!

16:00, 03.12.2020 | ddtorun.pl
Skomentuj Foto. Archiwum
REKLAMA

Toruń: pracownicy UMK otrzymają podwyżki. Jednak nie wszyscy!

Świetna informacja dla pracowników UMK. Uczelnia pozyskała środki z rezerwy celowej budżetu państwa na podwyższenie wynagrodzeń pracowników. Wsparcie trafi na konta pracowników jeszcze w tym miesiącu. 

Pieniądze otrzymają wszyscy nauczyciele akademiccy w wysokości 210 zł. Do tego, na każdy etat będzie naliczona kwota na podwyżkę uznaniową w wysokości 98 zł w części toruńskiej i 62 zł w części bydgoskiej.

Ale to nie koniec.

Wszyscy pracownicy niebędący nauczycielami akademickimi, z wyjątkiem pracowników obsługi, otrzymają podwyżkę obligatoryjną w wysokości 140 zł. 

Z kolei pracownicy obsługi otrzymają obligatoryjną podwyżkę w wysokości 100 złotych.

Jednak nie wszyscy otrzymają wsparcie.

Na pieniądze nie mogą liczyć pracownicy, którzy w dniu 1 października 2020 przebywali na urlopie bezpłatnym, macierzyńskim lub wychowawczym. Zmiany w wynagrodzeniu nie obejmą także rektora, prorektorów, kanclerza,

[ALERT]1606988085713[/ALERT]

 

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

patrzmy realniepatrzmy realnie

3 3

UMK to chyba najbardziej skompromitowana uczelnia w kraju patologia kwitnie i to prawie w każdym temacie np. ilość konfidentów, plagiatorów, pijaków wśród tzw. kadry? Uwieńczeniem jest rodowód niedawnego rektora tow. A. Tretyna najsłynniejszego rektora III RP z całej Polsce? 09:32, 04.12.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz