Zamknij
REKLAMA

Nalot na mieszkanie na Bydgoskim Przedmieściu. Areszt dla 60-latki

13:13, 13.02.2020 | ddtorun.pl
Skomentuj Fot. Nadesłana
REKLAMA

Nalot na mieszkanie na Bydgoskim Przedmieściu. Areszt dla 60-latki

Śledczy zarzucili kobiecie, że posiadała  znaczną ilość narkotyków. Dowiedli, że udzielała środków odurzających innym osobom w tym osobie małoletniej oraz udowodnili jej udział w obrocie środkami odurzającymi. W swoim mieszkaniu miała ponad 150 gram narkotyków, z czego większa część z nich była poporcjowana w woreczkach. Toruński sąd aresztował wczoraj kobietę na najbliższe 3 miesiące. Grozi jej od 3 do 12 lat pozbawienia więzienia.

W minioną środę policjanci z komisariatu na toruńskim Rubinkowie doprowadzili do Sądu Rejonowego w Toruniu 60- letnią kobietę, która usłyszała sześć zarzutów.  Śledczy zarzucili kobiecie, że posiadała znaczną ilość narkotyków. Dowiedli, że udzielała  środków odurzających innym osobom w tym osobie małoletniej oraz udowodnili jej udział w obrocie środkami odurzającymi. Policjanci wnioskowali do Prokuratora o jej tymczasowe aresztowanie.

W dniu 10.02.2019 o godz. 12:30 policjanci kryminalni z Komisariatu Policji na toruńskim Rubinkowie przeszukali jedno z mieszkań na Bydgoskim Przedmieściu w Toruniu należące do 60-letniej kobiety. Do tych czynności zmusiły policjantów podejrzenia, że kobieta może posiadać w mieszkaniu przedmioty prawem zabronione. Wcześniejsze ustalenia funkcjonariuszy potwierdziły się.

Podczas przeszukania policjanci odnaleźli kilkadziesiąt tabletek, biały proszek o wadze ponad 93 gramy, zielony susz w ilości 37 gramów oraz ponad blisko 16 gramów skrystalizowanej substancji. Wstępne testy na środki narkotyczne wykazały, że tabletki posiadają cechy charakterystyczne dla ekstazy, biały proszek to amfetamina, zielony susz to marihuana, a kryształki wykazały cechy charakterystyczne dla mefedronu. Część z nich była już podzielona w osobnych woreczkach. Policjanci zabezpieczyli do tej sprawy również kilkaset złotych odnalezionych podczas przeszukania.  

Wczoraj kobieta została doprowadzono do toruńskiego sądu. Sąd zdecydował, że najbliższe trzy miesiące kobieta spędzi w areszcie.  Może jej teraz grozić od 3 do 12 lat pozbawienia wolności.

[ALERT]1581596018514[/ALERT]

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

odziałowy odziałowy

2 0

no i masz babo placek 16:44, 13.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Łoooo jeeeezzzuuŁoooo jeeeezzzuu

2 0

Co się porobiło!
"...Grozi jej od 3 do 12 lat pozbawienia więzienia." To co teraz ta biedulka zrobi? Rozkręci interes na większą skalę skoro do 12 lat chcą ją pozbawić więzienia to nawet może pod McDonald's stanąć i sprzedawać. 12:26, 14.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA