Zamknij
REKLAMA

Toruń: od wtorku układanie ostatniej warstwy. Prośba o przeparkowanie aut

16:00, 13.01.2020 | ddtorun.pl
Skomentuj
Fot. Nadesłana
REKLAMA

Toruń: od wtorku układanie ostatniej warstwy. Prośba o przeparkowanie aut

Od jutra (14 stycznia) na ulicy Bluszczowej rozpocznie się układanie ostatniej warstwy nawierzchni, tzw. warstwy ścieralnej. Asfaltowanie zakończy się w najbliższy czwartek (16 stycznia).

Układanie ostatniej warstwy asfaltu rozpocznie się jutro (14.01) w godzinach porannych.

- Prosimy o przeparkowanie samochodów zaparkowanych na parkingach, które powstały od strony lasu jak i z jezdni ul. Bluszczowej - apeluje Agnieszka Kobus-Pęńsko, rzeczniczka prasowa toruńskich drogowców.

Warto dodać, że  na czas wykonywania odcinka ul. Szosa Okrężna - Baśniowa dojazd i wyjazd z osiedla będzie możliwy ulicą Morycińskiego. Zmiana będzie obowiązywała około trzech godzin i w tym czasie ruchem pokierują przedstawiciele wykonawcy. Po wykonaniu warstwy ścieralnej wykonawca zajmie się  wykonywaniem wyniesionych skrzyżowań, które mają spowolnić ruch w tym rejonie.

Warto wiedzieć:

Rondo, parkingi dla samochodów, oświetlenie i kanalizacja deszczowa -tak będzie wyglądać po przebudowie ulica Bluszczowa. Zakres prac obejmie także ulicę  Osiedlową na odcinku od ul. Morycińskiego do ul. Orzechowej.

Umowny termin zakończenia rozbudowy ulicy Bluszczowej oraz Osiedlowej na odcinku od ul. Morycińskiego do ul. Orzechowej przypada na koniec  maja 2020 roku. Dla spowolnienia ruchu  na skrzyżowaniu Bluszczowej - Morycińskiego – Osiedlowej zostało wybudowane mini rondo. Poprawi się także bezpieczeństwo pieszych. Na całej długości ulicy powstał bowiem jednostronny chodnik. W projekcie zadbano również o parkujące samochody. Powstały nowe miejsca do parkowania. Na ulicy pojawiło się oświetlenie.  

Wykonawcą prac jest firma  Bruksystem, ich koszt wynosi: 3.325.152,18 zł 

[ALERT]1578907830225[/ALERT]

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Monia.Monia.

1 3

Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : https://wyspakobiet.eu/monia25 22:34, 13.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz