Zamknij
REKLAMA

To był niezwykły weekend w Toruniu. Zobacz zdjęcia!

12:00, 02.12.2019 | AJ
Skomentuj Foto. Agnieszka Bielecka
REKLAMA

To był niezwykły weekend w Toruniu. Zobacz zdjęcia!

Za nami kolejny pełen emocji weekend w Toruniu. Każdy znalazł coś dla siebie. Rozpoczął się jarmark bożonarodzeniowy, odbyło się wiele imprez andrzejkowych. W weekend swoje mecze rozgrywały też toruńskie drużyny.  Zobaczcie zdjęcia z tego co działo się w ostatnich dniach w Toruniu!

W piątek odbyła się gala z okazji 18-lecia Klubu Karate Tradycyjnego KUMADE. Była to okazja do podsumowań, wspomnień i wręczenia nagród. 

Zdjęcia można zobaczyć TUTAJ.

Również w piątek, w Dworze Artusa miało miejsce otwarcie XII Międzynarodowego Festiwalu Sztuk Wizualnych. Na festiwalu tym można zobaczyć niezwykłe zdjęcia natury.

Fotogaleria z tego wydarzenia TUTAJ.

W piątek na Rynku Staromiejskim rozpoczął się tradycyjny już jarmark bożonarodzeniowy. Znajdziemy tutaj świąteczny asortyment, a w nim smakołyki, rękodzieło, wyjątkowe dekoracje i ozdoby. Jarmark będzie nam towarzyszył do 22 grudnia.

Zdjęcia z jarmarku można zobaczyć TUTAJ.

W piątek o 17-stej w Muzeum Toruńskiego Piernika odbyło się spotkanie z Jowitą Woszczyńską – mistrzynią świata w dekorowaniu tortów 2019. Wydarzenie połączone z prezentacją wyróżnionego ciasta.

Fotografie można zobaczyć TUTAJ.

Z kolei w sobotę mogliśmy poczuć przedsmak półmaratonu Świętych Mikołajów. Sporo osób wzięło udział w bieganiu po lesie na dystansie 5 kilometrów.

Zdjęcia można zobaczyć TUTAJ.

Było też bardzo sportowo. W weekend na Tor-Torze odbyły się Mistrzostwa Polski w łyżwiarstwie synchronicznym. Wydarzenie to przyciągnęło wielu miłośników łyżwiarstwa.

Fotogaleria dostępna jest TUTAJ.

W sobotę w Dworze Artusa miał też miejsce wyjątkowy jubileusz. Astrolabium to toruński zespół chóralny, który koncertuje nieprzerwanie od 20 lat z najlepszymi polskimi orkiestrami i pod batutą wybitnych dyrygentów nie tylko w Toruniu. 

Zdjęcia dostępne są TUTAJ.

W sobotę w dniu imienin Andrzeja, nie obyło się bez wielu zabaw i imprez. "Stowarzyszenie Centrum Planowania Przygód" zorganizowało zabawę andrzejkową w słynnej stadninie koni w Kaszczorku.

Fotogalerię można zobaczyć TUTAJ.

W niedzielę 1 grudnia, po raz kolejny w Toruniu odbył się Festiwal Biegów Świętych Mikołajów. Ulicami Torunia pobiegło blisko 2500 tysiąca osób w czapkach i strojach świętych Mikołajów.

Zdjęcia dostępne TUTAJ. 

Również w niedzielę pod pomnikiem Mikołaja Kopernika odbyła się pikieta w obranie represjonowanych sędziów. Na toruńskiej starówce zgromadziło się wiele osób.

Fotogaleria dostępna TUTAJ. 

W niedzielę na Tor-Torze swój mecz rozegrali toruńscy hokeiści. Po emocjonującym meczu pokonali Zagłębie Sosnowiec 3:2.

Zdjęcia można zobaczyć TUTAJ.

Swój mecz w niedziele rozegrały też toruńskie koszykarki. Niestety poniosły 7. ligową porażkę.

Fotografie z tego spotkania można zobaczyć TUTAJ.

[ALERT]1575280031088[/ALERT]

(AJ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz