Zamknij
REKLAMA

Agresywni kierowcy na drogach Torunia i powiatu. Zobacz to! [WIDEO, ZDJĘCIA]

16:00, 20.10.2019 | online
Skomentuj Fot. Nadesłana
REKLAMA

Agresywni kierowcy na drogach Torunia i powiatu. Zobacz to! [WIDEO, ZDJĘCIA]

Policjanci stanowczo zwalczają agresywne zachowania na drogach. Jednym z jego przejawów, jest lekceważące łamanie ograniczeń prędkości. Od początku października aż 36 kierowców na drogach powiatu straciło prawo jazdy za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym. Pamiętajmy, nadmierna prędkość może być przyczyną wielu tragedii na drogach!

Od początku października tego roku aż 36 kierowców na drogach powiatu toruńskiego straciło prawo jazdy za rażące przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym. Prezentujemy materiał filmowy zarejestrowany przez policyjne wideorejestratory. Wszyscy kierowcy oprócz zatrzymanych na 3 miesiące uprawnień do kierowania, zostali ukarani mandatami oraz punktami karnymi.

Przypominamy, że w przypadku rażącego przekroczenia prędkości dopuszczalnej w obszarze zabudowanym (powyżej 50 km/h), ujawnienie takiego czynu skutkuje zatrzymaniem dokumentu prawa jazdy w trakcie prowadzonej kontroli drogowej i przesłaniem go do właściwego organu, który wydając decyzję administracyjną, formalnie zatrzyma ten dokument - za pierwszym razem na 3 miesiące.

[ALERT]1571393919944[/ALERT]

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz