Zamknij
REKLAMA

Lodowiska ruszyły! Pierwsi śmiałkowie już zaliczyli glebę

11:00, 06.12.2017 | AA
REKLAMA
Skomentuj
fot. Tomasz Berent

Pod CKK Jordanki i na Skarpie można już poślizgać się na łyżwach. Z okazji uroczystej inauguracji i imienin św. Mikołaja wstęp na lodowiska był darmowy.

Aby godnie zainaugurować sezon na łyżwiarskie szaleństwo, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował dla amatorów łyżwiarstwa szereg atrakcji.

Dzieci mogły rywalizować o atrakcyjne nagrody, dorośli skorzystać z rad ekspertów z klubu łyżwiarskiego. Na wszystkich czekali animatorzy zabaw, toruńscy hokeiści oraz zawodnicy klubu curlingowego.

O wyjątkową oprawę muzyczną zadbała ekipa z Radia Gra.

fot. Tomasz Berent

Oba sezonowe lodowiska będą funkcjonować przez całą zimę.

(AA)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone