Nowe linie, częstsze kursy i szybsze połączenia z centrum. Takie zmiany mogą czekać pasażerów komunikacji miejskiej w Toruniu. Miasto rozpoczyna konsultacje społeczne i zaprasza mieszkańców do dyskusji. To właśnie teraz można zgłosić uwagi do planu, który ma wyznaczyć kierunek rozwoju transportu publicznego na kolejne lata.