Zamknij

Mrożące krew w żyłach wideo hitem sieci. Tir wyprzedzał tira, a nagle...

08:28, 20.10.2021 | Źródło: o2.pl
Skomentuj fot. screen z Youtube
REKLAMA

Prawidłowo jadący radiowóz policyjny miał wielkie szczęście, że nie zderzył się czołowo z wyprzedzającym TIR-em. Nagranie wideo z tej sytuacji jest hitem sieci. 

Na polskich drogach dochodzi do wielu wypadków i sytuacji, które, jakimś cudem kończą się szczęśliwie. 

Wiele z nich trafia do sieci, dzięki coraz częściej instalowanych kamerach w samochodach. Tak też było w tej sytuacji. O tym zdarzeniu wiedziałoby niewielu, gdyby nie to nagranie. 

Mrożące krew w żyłach wideo z polskich dróg trafiło na kanał STOP CHAM, czyli miejsce gdzie łamanie przepisów ruchu drogowego jest piętnowane.

Tym razem do sieci trafiło nagranie z poranka na jednej z dróg (autor nie ujawnia, gdzie konkretnie został nagrany film). 

Niewiele zabrakło, by prawidłowo jadący policyjny radiowóz czołowo zderzył się z tirem. Czujność policjanta sprawiła, że nie doszło do tragedii. Radiowóz zjechał na "margines" i uniknął "czołówki". 

- Nagrana sytuacja była typowym przykładem źle wykonanego manewru wyprzedzania. Na szczęście incydent zakończył się tylko na strachu. W przypadku czołowego zderzenia zapewne nie obyłoby się bez ofiar śmiertelnych - ocenia portal o2.pl.

Na filmie widać, jak po całym zdarzeniu funkcjonariusze zawracają najprawdopodobniej po to, by zatrzymać kierowcę. 

(Źródło: o2.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

GośćGość

2 3

Kilka dni temu było w mediach kto prowadził ciężarówkę, co zrobili policjanci i jaki był finał sprawy. Jakiś gimb znalazł filmik w necie i próbuje zrobić z niego sensację. Trzeba wpierw poczytać, dowiedzieć się o wydarzeniu i dopiero umieszczać notatkę. A tak ? Wyszło jak zwykle, czyli dno. 16:39, 20.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Syf ddtSyf ddt

2 2

Serio poyyebusy z ddt? Mrożące? Chyba wasze ptasie móżdżki zmroziło... 19:18, 20.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Łyżka dziegciuŁyżka dziegciu

0 0

W niektórych krajach jeżdżą tak autobusami😲. Pasażerowie przyjmują narkozę, czy oni mają inny zakres odporności psychicznej?
https://youtu.be/Ah_TNL7o8Xo 21:39, 21.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%