Zamknij

Toruń: ktoś zanieczyszcza ich piwnice fekaliami. Mają dość!

13:47, 02.06.2020 | ddtorun.pl
Skomentuj Fot. Redakcja/Nadesłane
REKLAMA

Toruń: ktoś zanieczyszcza ich piwnice fekaliami. Mają dość!

Zgłosili się do nas mieszkańcy jednego z bloków przy Szosie Chełmińskiej. Od pewnego czasu mają problem. Ktoś zanieczyszcza ich piwnice. Mieszkańcy mają dość. 

Poniżej prezentujemy ich list.

Chcielibyśmy zgłosić  sprawę, która dotyczy piwnicy na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej Metalchem w Toruniu. Od sierpnia 2019 roku w bloku przy ul. Szosie Chełmińskiej 160 pomieszkuje jakaś osoba. W piwnicy zaczęły pojawiać się ślady oddawania moczu, fekalia oraz śmieci.

Mieszkańcy tego bloku parokrotnie zwracali się w tej sprawie do spółdzielni Metalchem, aby jakoś zainterweniowała ale do dziś nie jest to załatwione. Spółdzielnia podejmuje co prawda pewne kroki czyli po zgłoszeniu stara się sprzątnąć ale nie rozwiązuje do końca sprawy niechcianego lokatora.

Przez pewien czas piwniczanin, korzystał z prądu podpinał się tzw, złodziejką przez co mieszkańcy nie mieli światła w piwnicy oraz w wiatrochronie.

Spółdzielnia rozwiązała to po dłuższym czasie zakładając lampy z czujnikiem ruchu, za kradziony prąd pewnie zapłacą mieszkańcy. Proszę w tej sprawie o interwencję. W załączniku przesyłam zdjęcia z widokiem miedzy innymi fekali jednego z korytarzy w piwnicy.

Pozdrawiam serdecznie
Mieszkańcy

Masz dla nas temat? Napisz.

[ALERT]1591099113832[/ALERT]

 

(ddtorun.pl)

Internauta

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (3)

PutinPutin

4 0

Piwniczanin to brzmi dumnie.
To tak, jakby na żuli z parku na Bydgoskim Przedmieściu mówić martówkowicze. 18:07, 02.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ktośtamktośtam

2 1

Mieszkańcy Piwnic pod Toruniem pewnie się nieźle wk .... rwią za to porównanie ... ale co tam, były większe lapsy na tym pseudo-portalu informacyjnym ... Pozdrowienia dla wielce szanownej redakcji! 08:01, 03.06.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

DobreDobre

1 1

Fajnie się wypowiada z daleka ojej jak ja bym tam mieszkał to bym chyba odszkodowania zażądał od tej osoby. Tu nie chodzi o Piwniczanina, Piwniczan czy obrazę kogoś, a chyba o sedno sprawy. Ktoś załatwia się komuś, a ludzie komentują nazwę... Co ma nazwa dana do czegoś? Chełmińska to autor obraża mieszkańców Chełmna? Współczuje mieszkańcom i nie rozumiem jednego, jak już ktoś mieszka to niech mieszka chociaż nie powinien ale załatwiać się komuś to już jest przegięcie. 08:21, 03.06.2020