Zamknij

"Ten teren jest zaminowany, lepiej go omijać". Smutny obrazek przy Reja

Internautka Internautka 15:43, 09.12.2020 Aktualizacja: 16:28, 09.12.2020
Skomentuj Fot. nadesłane Fot. nadesłane

 "Ten teren jest zaminowany, lepiej go omijać". Smutny obrazek przy Reja

Prezentujemy list naszej Czytelniczki dotyczący "problemu" z gołębiami na przystanku przy Reja. 

Redakcjo,

jestem zbulwersowana tym, jak wygląda przystanek przy Reja obok Apteki. To skandal i dramat, strach tamtędy przechodzić, bo wszędzie pełno "latających szczurów", a ludzie je jeszcze dokarmiają. 

Na dodatek nie wszyscy zdają sobie sprawę ze skali problemu - Pan, który je dziś dokarmiał powiedział mi "to nie Pani sprawa, co robię", w chwili gdy je dokarmiał.

A przecież ludzie dokarmiają te ptaki wszędzie, co widać np. na starówce. Straż Miejska powinna kontrolować miejsca, gdzie jest dużo gołębi i karać mandatem każdego, kto je dokarmia.

Przecież gołębie roznoszą zarazki i zanieczyszają okolice, co widać np. po pomnikach.

Ludzie, ogarnijcie się i dbajmy wspólnie o swoje dobro.

Pozdrawiam, Anna

Czy zgadzacie się z Czytelniczką?

[ALERT]1607525508822[/ALERT]

 

 

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(7)

moja opiniamoja opinia

16 15

To nie są szczury tylko ptaki. Szkoły dawno nie było i się zapomniało? Czy po prostu nie szanuje się innych istnień na tej ziemi? Ptaki owszem przenoszą choroby ale jeśli się *%#)!& dotyka, raczej nikt tego nie robi. Odchody faktycznie mogą przeszkadzać, dlatego proponuję o wniesienie do urzędu miasta wniosku o postawienie gdzieś w tym terenie karmnika dla ptaków tak by osoba która lubi dbać o dobro innych istot na tej ziemi tez mogła swoją życiową pasję realizować, z poszanowaniem innych ludzi. Problem słuszny, szkoda że tyle jadu i obrażania tych pięknych cudów natury. Te ptaki to życie. Walczmy o ich zachowanie.

16:43, 09.12.2020
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ehhhehhh

7 5

Dokarmianie gołębi jest karalne, bo to szkodniki a nie ptaki i więcej przez nich problemów, niż pożytku.

22:09, 09.12.2020

xxxxxx

9 13

Najwięcej chorób to przenosisz Ty a nie ptaki. Patrz COVID

18:45, 09.12.2020
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TadekTadek

10 16

Chyba na biologii slabo bylo z nauka. Gołąb to ptak. Nie ma gatunku latajacy szczur?! Osobiscie to uwazam ze w toruniu jest problem z odchodami, lecz psimi ktorego zaleski ni jak nie chce rozwiazac. Za to po stopach caluje i sie klania w pas ojcu pasibrzuchowi vel wieczna pusta kieszen. Wiekszosc wlascicieli tych obrzydliwych psow nie zamierza po nich sprzatac, w koncu to zwierze za kore bylo nie bylo wlasciciel odpowiada. Wiec drazni mnie hipokryzja pt. Gołębie odchody sa bee mimo ze po wiekszym deszczu wszystko spłynie. Ale jak zbulwersowanej czytelniczki i wielu jej podobnym piesek walnie kloca na srodku chodnika to jest cacy i okey, mimo ze tego kloca zaden deszcz przez kilka tygodni nie ruszy. To akurat nie jest bulewrsujace, Ale Golebie blee obrzydliwie paskudza. Ptaki mozna wyłapac i gdzies wywiezc za miasto jak bedzie dostep pokamu to nie wroca. Ale pozostaje sedno jak pietnowac i karac wszystkich posiadaczy psow ktorzy sa parszywymi swiniami i nie beda sprzatac pi swym psie bez surowych mandatow mysle 1-2 tysiace kary kazdorazowo rozwiazaloby sprawe. I zeby byla jasnosc nie psy sa problemem tulko ich beznadziejni wlasciciele.

23:10, 09.12.2020
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

:*:*

7 3

Zdecydowanie większym problem są ptasie odchody, pełne zarazków i bakterii. W dodatku gołębie odchody niszczą elewację, lakier samochodowy itd. Psia kupa po deszczu znika szybciej niż się pojawiła. Gołębich odchodów tak łatwo deszcz nie zmyje, ale widać u ciebie tadku słabo z tą nauką było.

09:35, 10.12.2020

ZaniepokojonaZaniepokojona

10 14

Droga Pani, informuję iż Pani również przenosi zarazki. O niezbyt ciekawym charakterze nie wspomnę. W związku z tym proszę siedzieć w domu i nie wychodzić.

23:39, 09.12.2020
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

@Zaniepokojona@Zaniepokojona

0 0

a ja na parapety zewnętrzne zainstalowałem ostre stalowe kolce i mam spokój zaraza nie siada

19:34, 16.12.2020

SzefSzef

2 9

NajwieksA zaraza to ddt.
Nikt nawet tego nie chce usuna i zaden deszcz nie zmyje.

06:19, 10.12.2020
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZniezmaczonyZniezmaczony

0 4

Na tą miłą dumną inteligentną rasę ptaków, szczury ?:P Ciekawe jak ktoś nad Tobą przekręci nazwę Twojej rasy. :P

22:17, 11.12.2020
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZniesmaczonyZniesmaczony

0 3

I jestem jak najbardziej za przeniesieniem ich miejsca gdzies do parku poprzez właśnie karmniki, one na Rapaka były od zawsze to my im zabralismy dom.

22:19, 11.12.2020
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddtorun.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%