Grzegorz Braun to reżyser, poseł Konfederacji, urodził się w Toruniu, co jakiś czas wraca do naszego miasta. Polityk słynie z ciętego języka i swojego przywiązania do wiary. Wywołuje skrajne emocje, niejednokrotnie narażając się w Sejmie.
W swojej działalności politycznej kandydował już na prezydenta kraju, ale również na prezydenta Gdańska, czy Rzeszowa. Za każdym razem z miernym rezultatem.
Poseł słynął z krytyki odnośnie pandemii koronawirusa, groził śmiercią ministrowi zdrowia, a ostatnio mocno krytykuje pomoc uchodźcom z Ukrainy.
Poseł Braun nie raz był wykluczany z obrad, karany finansowo, ale teraz sprawy poszły jeszcze dalej.
[ZT]35083[/ZT]
W czwartek 29 września decyzją Sejmu poseł Braun stracił immunitet. To w związku z wykroczeniem drogowym podczas manifestacji w Warszawie i odmową przyjęcia mandatu.
O pociągniecie Brauna do odpowiedzialności karnej, wnioskował Komendant Główny Policji. Za uchyleniem immunitetu Braunowi zagłosowało 361 posłów, 20 było przeciw, a 27 wstrzymało się od głosu.
Czy to dobra decyzja Sejmu?
Al19:51, 30.09.2022
Ruska onuca!!
Braun okey 22:35, 30.09.2022
Dobrze gada o tych napływowych po banderowskich wszach, którym każda robota śmierdzi a byle czego też nie ubiorą ni nie zjedzą! A my mamy siedzieć cicho i udawać że nic się nie dzieje i na nich pracować. Takiego Chu.. Ale Braun skończy jak leper. w końcu przyjdą myśli samobójcze i go we 4ech powieszą. Żeby pejsata Ameryka mogła orać swój folwark dalej i nas bronić przed putinem
196823:15, 30.09.2022
Dajcie spokój z nim. Już dawno powinien stracić nie tylko immunitet ale i prawo publicznych przemówień, głosu, dostępu do internetu itd. Kiedyś takich ludzi się izolowało, zamykało w ośrodkach i leczyło, dziś przez lewactwo, tacy "prawacy" chodzą na wolności, bo przecież to też człowiek.
Były wyborca PiS08:23, 01.10.2022
Braun to nie moja bajka, ale tutaj ma racje. PiS przyjął NIELEGALNIE i bez REFERENDUM 6 mln Ukraińców. Daję im wszystkie socjale z 13 i 14 rentą/emeryturą daje im 300 + czy 500 + a oni biorą. Dlatego to nie, żadna Putinflacja jak kłamie pinokio Morawiecki bo inflacja była już 10 % przed wojną tylko to wpieranie Ukrainy wszystkim możliwymi sposobami. Czkawką już się odbija.
Rippoles08:50, 01.10.2022
Dlatego że większość popranie polit. Lewackiego szmaciarstwa szykanuje takich jak braun nawet nie słuchając tego na co zwraca uwagę. Polski juz w zasadzie nie ma! I obecnie nie ma prawa istnieć. Brzydze sie tym narodem, bezwiednie daliście sobie wcisnąć 15mln ukraincow, potomkow banderowskich morderców. Bez zajakniecia. Utrzymuje ich dajac im wszystko na tacy i jeszcze warczy jak ktos ma inne zdanie. Juz zaczynacie płakać ze drogo. Jedzenie, energia, ogrzewanie, paliwo i zycie. I dalej sobą dajecie rządzić pejsatej zarazie z ameryki poprzez robactwo typu tfusk czy kaczor a 1/3 wierzy ze konfederaci uratuja twoj dom. Twojego domu nie ma. Polski juz mie ma. Jest ukro-polin z czego polin to same dziady. A najlepsze jest to ze nawet tego nie jestescie w stanie ani zobaczyć ani pojąć. RIP POLES
ehh21:40, 07.10.2022
Zanim zaczniesz pisać na polskich portalach, naucz się języka polskiego ruska szmato.
Watzenrode21:43, 04.10.2022
Z treści artykułu i wypowiedzi Pana Brauna wynika, że kontrował ukrainizację i słusznie, bo to okradanie Ukrainy z jej zasobów ludzkich w momencie kiedy musi się bronić oraz działanie na szkodę naszego kraju w wyniku obniżania kosztów pracy tymczasowej. Tak trzymać Panie Braun. Ma Pan poparcie naszej rodziny. Rząd wykorzystał tu dobre serce Polaków niosących pomoc ludziom poszodowanym wojną, do rozwoju taniego niewolnictwa w naszym kraju.
Mieszkańcy mają dość. Ratusz komentuje zalewane...
Taka sytuacja trwa od lat i miasto nie jest w stanie nic zrobić. A wyjście jest proste: trzeba tam po ulewnych deszczach zorganizować tam darmową, ekologiczną myjnię samochodową lub nawet basen miejski. Pomysl przypisać pełowskiemu prezydentowi miasta . mieszkańcy pięknego Torunia zasłużyli sobie na te świetne rozwiązania głosując na peło. I to niech będzie dla nich nagroda i problem sam zniknie. No bo kto będzie się czepiał myjni czy basenu miejskiego, w dodatku darmowego.
Wojas
15:32, 2025-06-06
Chcesz spotkać Janinę Ochojską? Bezpłatne...
NIE CHCĘ.
Wojas
15:24, 2025-06-06
Chcesz spotkać Janinę Ochojską? Bezpłatne...
Gdyby nie jej hejt na Polaków przy granicy, miałbym o niej inne zdanie. Skompromitowała się. Nie chcę wejściówki nawet jakby mi dopłacali.
Żołnierz
15:13, 2025-06-06
Chcesz spotkać Janinę Ochojską? Bezpłatne...
hańbą dla torunia jest to, że to babsko które obrażało żołnierzy i chciało przyjmować niebezpiecznych islamistów ma spotkania autorskie...
X
13:01, 2025-06-06
1 0
ty jesteś wszą.