Zamknij

"To igranie ze śmiercią". Posłowie z Torunia ostro o wyborach!

11:08, 04.04.2020 | ddtorun.pl
Skomentuj
Fot. archiwum
REKLAMA

"To igranie ze śmiercią". Posłowie z Torunia ostro o wyborach!

W ostatnich dniach więcej niż o walce z koronawirusem mówi się o wyborach prezydenckich. Wszyscy zastanawiamy się, czy one się odbędą, a jeśli tak to w jakiej formule?

PiS chce, aby majowe wybory przeprowadzić korespondencyjnie dla każdego. Z kolei Jarosław Gowin proponuje zmianę konstytucji i odłożenie wyborów na 2022 rok. Do tego czasu urząd sprawowałby Andrzej Duda. 

Z kolei posłowie opozycji chcą aby wprowadzić stan klęski żywiołowej i w ten sposób przesunąć wybory. Ich zdaniem każdemu politykowi powinno zależeć na zdrowiu i życiu rodaków a nie na wyborach i utrzymaniu władzy.

Mocno w tej sprawie zareagowali również posłowie opozycji z Torunia.

 

 

A czy Waszym zdaniem majowe wybory powinny w ogóle się odbyć?

[ALERT]1585991293815[/ALERT]

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (9)

jygfdjygfdjydjygfdjygfdjyd

6 4

Majowe wybory powinny się odbyć. 16:41, 04.04.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

otuaotua

4 3

Biegali po sejmie niby w maseczkach, rękawiczkach, ale jak przestrzegali zasad ochrony było widać. Palili świeczki, a teraz palą głupa. Nazbierali coronusów sejmie i rozjechali się po Polsce. Co z tego wyniknie? czego naroznosili ?najbliższe dni pokażą. Jełopy! drą ryja. A jakie ryzyko dla mnie, gdy odbiorę kopertę ze skrzynki, wypełnię dwa papierki i wrzucę 10 maja do innej skrzynki? A tam w rękawiczkach policzą te kartki.Tak podziwiają UE, Niemcy, a teraz uważają, że Polacy tacy durni, że nie obsłużą dwóch kopert; jedną odebrać, wypełnić oświadczenie, a drugą wrzucić. Wolny kraj. Każdy z nas zadecyduje, nie ma musu , można to zignorować. Pięć lat łazili pod sądy, pomnik M. Kopernika palili świeczki, znicze " konstytucja, demokracja umiera, a teraz co?? 16:42, 04.04.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ordynacjaordynacja

2 3

Dlaczego żaden z kandydatów od Myrchy-Kidawa, od Szojringowej do dziś się nie wycofał? Dość tych bredni. To jedyny temat, który grzejecie. Uwierzę w waszą troskę o mnie, o moje zdrowie, gdy Biedroń, Kidawa, Hołownia czy Kamysz zrezygnują. Wolna droga. czekam. 16:51, 04.04.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

apelapel

5 1

Leniuchy! Szojringowa, Myrcha! od pięciu lat mnie ( jednego z wielomilionowej grupy Polaków-podatników) objadacie, robicie tylko awantury. Pożytek z was niewielki. Teraz macie okazję trochę uczciwie zapracować na wasze uposażenie; ponad 6000 pensji, diety, darmowe przeloty, pociągi, rtc..
Do roboty; wolontariat; rękawiczki, maseczki i karmić pacjentów ( tylko ich nie trujcie swoją propagandą), pomóc przewieżć chorych na wózkach, wynieść śmieci. Konkret, a nie ciągle brednie.
I ten gnuśny, leniwy, zapasiony Gulewski do pomocy!,, do roboty. może trochę schudniesz spaślunie. 17:06, 04.04.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PytaniePytanie

2 1

A w którym kraju z Koronawirusem wprowadzono STAN KLĘSKI ŻYWIOŁOWEJ?
Nigdzie.
Problem jest w tym, że opozycja chce tego by można doprowadzić do bankructwa państwa i przejęcia władzy. Stan klęski żywiołowej upoważni każdego poszkodowanego do wystąpienia o odszkodowanie do Państwa.
TRZEBA BYĆ KRETYNEM BY TO PROPONOWAĆ ALBO CYNICZNYM GMOJEM! 19:15, 04.04.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

AdrianAdrian

0 0

Chociażby w Portugalii 21:19, 04.04.2020


PytaniePytanie

1 1

Nie głosujcie już nigdy na tych cwaniaków którzy namawiają by odkładać wybory czy wprowadzać stan klęski żywiołowej! 19:17, 04.04.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

leunleun

1 1

nienawidze tego pyskatego cwaniaczka,niepokazujcie go wiecej 20:22, 04.04.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

samodyscyplinasamodyscyplina

1 0

Opanujcie się bałwany! Myrcha, Szojringowa, przestańcie zarażać Polaków głupotami, judzić, jątrzyć! nie tylko wśród Torunian; nienawiścią. Zaprzestańcie siać panikę. Przykład biednej, zniszczonej finansowo Grecji; tam mimo braku środków, wielkiej liczby muzułmańskich nachodżców, b. słabej służby zdrowia, opozycja zaprzestała jazgotu, a zwykli ludzie narzucili sobie samodyscyplinę, samoizolację. I jest EFEKT....najniższe wskażniki zachorowalności oraz śmiertelności z powodu coronusa. 08:21, 06.04.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA