11:55, 11.12.2018
Wielka gala pit bike 2018 zakończyła przełomowy dla dyscypliny sezon. Ponad trzysta osób na widowni, wyróżnienia, statuetki, chwile wzruszeń, a na koniec Bal Mistrzów.
10:56, 11.12.2018
Organizatorzy niedzielnego półmaratonu świętych mikołajów przepraszają za niedociągnięcia, do których doszło na trasie, O co konkretnie poszło?
13:47, 10.12.2018
Tenisiści stołowi Energi Toruń pokonali na wyjeździe Unię AZS AWFiS Gdańsk 3:2 w meczu 9. kolejki LOTTO Superligi.
12:04, 10.12.2018
Reprezentacja Lublina zwyciężyła w Warszawie w finale akcji „Z SKS-u do AZS-u”. W zawodach brali udział uczniowie szkół średnich, którzy niebawem zostaną studentami, a kolejne miejsca na podium zajęli sportowcy z Opola i Torunia.
16:19, 09.12.2018
Tysiące biegaczy na trasie! Zobacz zdjęcia z niedzielnego półmaratonu świętych mikołajów [FOTO]
10:54, 06.12.2018
Po raz kolejny z bardzo dobrej strony zaprezentowali się zawodnicy i zawodniczki toruńskiej Centurii. Tym razem na zawodach Pucharu Polski w Olsztynie.
10:11, 06.12.2018
Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się młodzi floreciści Budowlanych Toruń podczas niedawnego Pucharu Polski, który odbył się w Gdańsku.
12:25, 28.11.2018
Czwórka podwójna kobiet z Katarzyną Zillmann została nominowana w plebiscycie na Sportowca Roku, organizowaną po raz 84. przez Przegląd Sportowy! To kolejne wielkie wyróżnienie dla reprezentantki Polski, która staje się jednym z najsłynniejszych sportowców z Torunia
09:02, 27.11.2018
Stowarzyszenie Dzieciom i Młodzieży WĘDKA im. każdego Człowieka, to organizacja zajmująca się pracą z dziećmi i młodzieżą na toruńskich podwórkach. Obecnie staramy się o dofinansowanie w ramach programu Dobry MultiUczynek.
12:50, 26.11.2018
Zuzanna Błażejewska z toruńskiej Centurii została najlepszą zawodniczką (bez podziału na kategorie wiekowe!) kujawsko – pomorskiej ligi Taekwondo Olimpijskiego, której trzy edycje odbyły się na przełomie całego roku w Bydgoszczy. W sumie niespełna dziesięcioletnia torunianka zdobyła 12 medali w tym aż 9 złotych, 1 srebrny i 2 brązowe.
10:24, 26.11.2018
Liga Futbolu Amerykańskiego opublikowała pierwsze informacje dotyczące przyszłorocznego sezonu. W LFA2, czyli na drugim poziomie rozgrywkowym w 2019 roku zagrają Angels Toruń. Anioły w tegorocznych rozgrywkach rywalizowały na najwyższym szczeblu, jednak zanotowały spadek i w przyszłym roku powalczą o powrót do grona dwunastu najlepszych zespołów w Polsce.
09:29, 26.11.2018
Comarch Cracovia Kraków lepsza na Tor-Torze. Energa przegrywa 1:3
09:10, 26.11.2018
Tenisiści stołowi Energi Toruń pewnie pokonali w piątek przed własną publicznością ZKS Palmiarnię Zielona Góra 3:0.
10:07, 20.11.2018
Jeden weekend aż trzy turnieje (w trzech miastach)! Tak rywalizowali reprezentanci toruńskiego Taekwondo z Centurii w dniach 17-18 listopada! Z każdych zawodów przywieźli medale!
14:38, 19.11.2018
Toruńscy hokeiści są jedną z największych sensacji tegorocznych rozgrywek Polskiej Hokej Ligi. Wczorajsze spotkanie potwierdziło tę tezę. Energa pokonała jeden z najlepszych klubów w Polsce - Cracovię