Zamknij

Specjalista do spraw mediów interaktywnych

Nr oferty: StPr/24/1597Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Tworzenie strony internetowej, prowadzenie Facebook, TikTok, Instagram, dodawanie do pinezki, prowadzenie profilu firmy w Google - pozycjonowanie stron, tworzenie rolek, zdobywanie klientów, marketing, promocja firmy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.11.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 100 do 5 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Język:
    • francuski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: 2 lata doświadczenia zawodowego jako specjalista do spraw marketingu. Obsługa mediów, Facebooka, Instagrama, kręcenie rolek, prowadzenie strony internetowej. Wymagana znajomość j. francuskiego ponieważ firma zamierza wejść na rynek francuski (w zakresie delegowania pracowników do realizacji usług sprzątania budynków mieszkalnych). Pracownik będzie przygotowywał oferty, umowy w tym języku.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Mazowiecka 49a, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Katarzyna Kolasińska
      Numer telefonu: 566580226
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      - zapewnienie świadczeń pielęgniarskich w środowisku domowym pacjenta i ambulatorium CPC, - realizowanie zaleceń lekarskich, - samodzielne udzielanie świadczeń zgodnie z uprawnieniami, - prowadzenie edukacji zdrowotnej pacjentów - prowadzenie wymaganej dokumentacji medycznej
      StPr/24/1598
      data rozpoczęcia pracy od 01.11.2024
      wynagrodzenie od od 6 750 do 6 750 PLN

      obsługa kancelaryjno-biurowa, proste czynności administracyjne, sporządzanie prjetków pism na polecenie przełozonego, obsługa interesantów
      StPr/24/1599
      wynagrodzenie od od 4 700 PLN

      wymiana instalacji elektrycznych, wymiana instalacji niskoprądowych , montaż nowych instalacji, prace konserwacyjne
      StPr/24/1594
      data rozpoczęcia pracy od 25.10.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 do 4 300 PLN

      Dbanie o ciągłość produkcji, praca na linii produkcyjnej, utrzymanie czystości w miejscu pracy, pakowanie gotowego produktu, przenoszenie skrzynek, naklejanie etykiet, prawidłowa realizacja zadań, przestrzeganie zasad BHP.
      StPr/24/1595
      data rozpoczęcia pracy od 01.12.2024
      wynagrodzenie od od 28,1 PLN

      Tworzenie strony internetowej, prowadzenie Facebook, TikTok, Instagram, dodawanie do pinezki, prowadzenie profilu firmy w Google - pozycjonowanie stron, tworzenie rolek, zdobywanie klientów, marketing, promocja firmy.
      StPr/24/1597
      wynagrodzenie od od 5 100 do 5 100 PLN

      praca w kuchni
      StPr/24/1596
      data rozpoczęcia pracy od 28.10.2024
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      zbieranie zamówień zgodnie z dokumentacją, sprawdzanie dostaw, pakowanie i wydawanie przesyłek, załadunek i rozładunek dostaw
      StPr/24/1587
      data rozpoczęcia pracy od 21.10.2024
      wynagrodzenie od od 30 do 32 PLN

      praca w dziale druku: -klejenie -sztancowanie -obsługa maszyn -kontrola jakości Miejsce pracy: Toruń
      StPr/24/1588
      wynagrodzenie od od 4 300 do 4 600 PLN

      - obsługa maszyn - pakowanie - wsparcie produkcji Miejsce pracy: Toruń
      StPr/24/1586
      wynagrodzenie od od 4 300 do 4 400 PLN

      - przewożenie - załadunek i rozładunek - dostarczanie towaru na produkcję Miejsce pracy: Toruń
      StPr/24/1585
      wynagrodzenie od od 4 300 do 4 900 PLN