Zamknij

pracownik produkcji

Miejsce pracy: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - obsługa maszyn - pakowanie - wsparcie produkcji Miejsce pracy: Toruń
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 21.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 4 400 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: doświadczenie nie jest wymagane
    Pracodawca: FLEXHR DORADZTWO PERSONALNE AGENCJA ZATRUDNIENIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Kościuszki 51B, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 690004454
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 8-16
    - zapewnienie świadczeń pielęgniarskich w środowisku domowym pacjenta i ambulatorium CPC, - realizowanie zaleceń lekarskich, - samodzielne udzielanie świadczeń zgodnie z uprawnieniami, - prowadzenie edukacji zdrowotnej pacjentów - prowadzenie wymaganej dokumentacji medycznej
    StPr/24/1598
    wynagrodzenie od od 6 750 do 6 750 PLN

    obsługa kancelaryjno-biurowa, proste czynności administracyjne, sporządzanie prjetków pism na polecenie przełozonego, obsługa interesantów
    StPr/24/1599
    wynagrodzenie od od 4 700 PLN

    wymiana instalacji elektrycznych, wymiana instalacji niskoprądowych , montaż nowych instalacji, prace konserwacyjne
    StPr/24/1594
    wynagrodzenie od od 4 300 do 4 300 PLN

    Dbanie o ciągłość produkcji, praca na linii produkcyjnej, utrzymanie czystości w miejscu pracy, pakowanie gotowego produktu, przenoszenie skrzynek, naklejanie etykiet, prawidłowa realizacja zadań, przestrzeganie zasad BHP.
    StPr/24/1595
    wynagrodzenie od od 28,1 PLN

    Tworzenie strony internetowej, prowadzenie Facebook, TikTok, Instagram, dodawanie do pinezki, prowadzenie profilu firmy w Google - pozycjonowanie stron, tworzenie rolek, zdobywanie klientów, marketing, promocja firmy.
    StPr/24/1597
    wynagrodzenie od od 5 100 do 5 100 PLN

    praca w kuchni
    StPr/24/1596
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    zbieranie zamówień zgodnie z dokumentacją, sprawdzanie dostaw, pakowanie i wydawanie przesyłek, załadunek i rozładunek dostaw
    StPr/24/1587
    wynagrodzenie od od 30 do 32 PLN

    praca w dziale druku: -klejenie -sztancowanie -obsługa maszyn -kontrola jakości Miejsce pracy: Toruń
    StPr/24/1588
    wynagrodzenie od od 4 300 do 4 600 PLN

    - obsługa maszyn - pakowanie - wsparcie produkcji Miejsce pracy: Toruń
    StPr/24/1586
    wynagrodzenie od od 4 300 do 4 400 PLN

    - przewożenie - załadunek i rozładunek - dostarczanie towaru na produkcję Miejsce pracy: Toruń
    StPr/24/1585
    wynagrodzenie od od 4 300 do 4 900 PLN