Zamknij

Sprzedawca

Nr oferty: StPr/24/0929Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Św. Wojciecha 12, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: sprzedaż towarów, obsługa klienta, wykładanie towaru
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 14.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania:
Wymagania dodatkowe
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: mile widziane posiadanie aktualnych badań sanitarnych i status ucznia, chęci do pracy, komunikatywność, sprawność fizyczna
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Olha Sukharieva
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Św. Wojciecha 12, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Olha Sukharieva
    Numer telefonu: 732611372
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    nauczanie dzieci przedszkolnych
    StPr/24/0972
    data rozpoczęcia pracy od 21.06.2024
    wynagrodzenie od od 4 900 do 6 900 PLN

    Montaż-spawanie konstrukcji stalowych
    StPr/24/0971
    data rozpoczęcia pracy od 24.06.2024
    wynagrodzenie od od 32 PLN

    - prowadzenie rejestrów, korespondencji przychodzącej/wychodzącej; - przygotowanie/kompletacja dokumentów
    StPr/24/0970
    data rozpoczęcia pracy od 21.07.2024
    wynagrodzenie od od 3 225 PLN

    wykonywanie czynności obsługowo naprawczych urządzeń łaczności, radiolokacji ubezpieczenia lotów: radiostacji, radiolatarni, radionamierników, rejestratorów rozmów, odbiorników radiowych, lotów, zgodnie z dokumentacją i procesem technologicznym. Miejsce wykonywania pracy: Toruń, ul. Okólna 37.
    StPr/24/0977
    data rozpoczęcia pracy od 01.09.2024
    wynagrodzenie od od 5 200 do 5 700 PLN

    wykonywanie prac naprawczych na sprzęcie wojskowym zgodnie z dokumentacją remontową i procesem technologicznym, naprawa urządzeń łączności, radiolokacji i ubezpieczenia lotów
    StPr/24/0976
    wynagrodzenie od od 4 500 do 4 700 PLN

    zakładanie i zdejmowanie opatrunków gipsowych
    StPr/24/0975
    data rozpoczęcia pracy od 01.08.2024
    wynagrodzenie od od 29 PLN

    -transport materiału biologicznego, posiłków, bielizny -przekazywanie odpadów medycznych -pomoc w opiece nad chorymi
    StPr/24/0974

    Obsługa korespondencji. Tłumaczenie treści za pomocą urządzeń mobilnych. Wykonywanie prac biurowych, w tym kompletowanie dokumentacji, porządkowanie i segregowanie dokumentacji. Przyjmowanie zamówień od azjatyckich kontrahentów.
    StPr/24/0973
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    Wykonywanie masaży tajskich, balijskich, relaksacyjnych, refleksologii. Dbanie o porządek stanowiska pracy.
    StPr/24/0978
    data rozpoczęcia pracy od 01.07.2024
    wynagrodzenie od od 28,1 PLN

    Oferowanie i sprzedaż produktów OZE: fotowoltaika, pompy ciepła, magazyny energii, magazyny ciepła, rekuperacja, klimatyzatory. Praca na terenie województwa kujawsko-pomorskiego
    StPr/24/0964
    data rozpoczęcia pracy od 22.06.2024
    wynagrodzenie od od 4 242 do 30 000 PLN