Zamknij

masażysta

Miejsce pracy: Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Wykonywanie masaży tajskich, balijskich, relaksacyjnych, refleksologii. Dbanie o porządek stanowiska pracy.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 01.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wymagania min. 1 rok w wykonywaniu masaży tajskich. Uprawnienia: Wykonywanie masaży tajskich - certyfikat na wykonywanie masaży tajskich, balijskich, relaksacyjnych. Znajomość języka angielskiego komunikatywny - porozumiewanie się ze współpracownikami - większość pracowników zatrudnionych w firmie to obywatelki Tajlandii czy Indonezji i posługują się wyłącznie językiem angielskim lub tajskim.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Mazowiecka 49a, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Izabela Ziarkowska
    Numer telefonu: 566580226
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Zarządzanie systemem Jira Service Management, Zbieranie wymagań biznesowych, przygotowywanie dokumentacji przedwdrożeniowej, modelowanie procesów przepływów pracy, tworzenie własnych typów zgłoszeń, dedykowanych pól własnych , ekranów, oraz schematów uprawnień, zarządzanie użytkownikami, tworzenie skryptów do automatyzacji procesów, opanowany język programowania Groovy.
    StPr/24/1496
    wynagrodzenie od od 75 PLN

    - obsługa kasy fiskalnej - obsługa działu mięsnego - dbanie o porządek na sali sprzedaży - dbanie o ekspozycję towarów
    StPr/24/1492
    wynagrodzenie od od 4 360 do 4 360 PLN

    praca w warsztacie: składanie konstrukcji stalowych, obsługa pił taśmowych do cięcia metalu
    StPr/24/1491
    wynagrodzenie od od 4 500 do 5 000 PLN

    praca w warsztacie (malowanie konstrukcji stalowych)
    StPr/24/1490

    sprzątanie pomieszczeń przychodni, gabinetów lekarskich, korytarzy
    StPr/24/1493
    wynagrodzenie od od 4 300 do 4 300 PLN

    Wykonywanie prac obsługowo-naprawczych urządzeń elektrycznych i elektronicznych, naprawa modułów elektronicznych, wykonywanie kompleksowego sprawdzenia i strojenia naprawionego sprzętu. Miejsce wykonywania pracy: Toruń, ul. Okólna 37.
    StPr/24/1488
    wynagrodzenie od od 4 600 do 5 100 PLN

    1. prowadzenie zajęć edukacyjno-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży 2. planowanie lekcji - pisanie konspektów do poszczególnych zajęć 3. umiejętność zastosowania metodyki w praktyce: widzenie rozwiązań, szablonów, które najlepiej w danym momencie prowadzenia lekcji zastosować 4. praca edukatora będzie połączona z prowadzeniem Biura Obsługi Klienta: telefoniczne i mailowe przyjmowanie zgłoszeń na zajęcia indywidualne i grupowe w placówce edukacyjnej
    StPr/24/1487

    - nauczanie osób dorosłych języka angielskiego stacjonarnie: od poziomu A1 do poziomu B2 - dostosowywanie metod nauczania do idywidualnych potrzeb kursantów tzn. ich dotychczasowego poziomu znajomości języka angielskiego (znajomość i zastosowanie metodyki)
    StPr/24/1486
    wynagrodzenie od od 1 120 do 5 600 PLN

    Wykonywanie czynności związanych z wytwarzaniem różnych rodzajów pieczywa przy użyciu odpowiednich maszyn, urządzeń i sprzętu.
    StPr/24/1476
    wynagrodzenie od od 28,1 PLN

    Do kompetencji należy m.in.: kontrola sal i wydawanie sprzętu medycznego wykładowcom, organizacja i nadzór nad zaopatrzeniem w środki medyczne do sal umiejętności pielęgniarskich. Więcej informacji na stronie: https://powislanska.edu.pl/uczelnia/psw/oferty-pracy/
    StPr/24/1475
    wynagrodzenie od od 28,1 do 28,1 PLN