Zamknij

(S)sanitariusz

Nr oferty: StPr/24/0974Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Batorego 17/19, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: -transport materiału biologicznego, posiłków, bielizny -przekazywanie odpadów medycznych -pomoc w opiece nad chorymi
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 29 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Wymagania dodatkowe
    • zasadnicze zawodowe
    • średnie ogólnokształcące
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Specjalistyczny Szpital Miejski im. M. Kopernika w Toruniu
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Batorego 17/19, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Łucja Stalmirska
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Podania i CV należy wysłać na adres e-mail: [email protected]
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      sprzątanie pomieszczeń, porcjowanie i wydawanie posiłków, pomoc przy czynnosciach pielegnacyjnych, uczestniczenie w pracy zespołu terapeutyczno- opiekuńczego
      StPr/24/1007
      data rozpoczęcia pracy od 08.07.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 do 5 300 PLN

      Zapoznanie się z obowiązującymi przepisami i strukturą organizacyjną sądu. Wdrożenie do pracy na przewidywanym stanowisku służbowym. Obsługa komputera, redagowanie pism. Segregowanie dokumentacji, protokołowanie na sali rozpraw, zapoznanie się z zasadami prowadzenia sprawozdawczości sądowych, przygotowanie dokumentacji do archiwum sądowego, przyjmowanie i wysyłanie bieżącej korespondencji, zakładanie akt, rejestrowanie spraw w repertorium i wykazach, czynności związane z przygotowaniem spraw skierowanych na posiedzenia.
      StPr/24/1008
      data rozpoczęcia pracy od 15.07.2024
      wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

      - zapoznanie się z pracą na stanowisku spec.ds. marketingu w firmie Cegły Sp.zo.o.; - szkolenie z zakresu oferowanych produkyów i obsługi sklepu na platformie Shoper; - strategia marketingowa - omówienie poszczególnych etapów; - analiza rynku; - analiza SWOT; - cele marketingowe i ich omówienie; - grupy docelowe - segmentacja klientów; - omówienie języka komunikacji oraz podstawowych informacji na temat budowania marki w przedsiębiorstwie; - content marketing (pisanie postów na bloga firmowego); - obróbka grafiki (program Canva, program Adobe Photoshop, Gimp), tworzenie materiałów promocyjnych i reklamowych w programach graficznych; - obsługa mediów społecznościowych; - tworzenie materiałów video (obsługa programu CapCut do obróbki nagrań video, tworzenie animacji w programie Canva, tworzenie rolek i relacji w mediach społecznościowych; - reklama w mediach społecznościowych; - tworzenie kampanii e-mail marketingowych; (przygotowywanie treści do newsletterów, przygotowanie mailingu i wysyłka za pomocą programu Mailchimp lub MailerLite); - fotografia produktowa; - podstawy SEO; - reklama w wyszukiwarkach ( zapoznanie się z możliwościami reklamy w wyszukiwarce Google, tworzenie reklam w Google ADS); - analiza ruchu w sklepie internetowym (zapoznanie z Google Analytics, tworzenie podstawowych raportów); - sztuczna inteligencja (nauka pisania tekstów marketingowych przy użyciu programów ChatGPT oraz Gemini, nauka tworzenia grafik przy pomocy sztucznej inteligencji do użytku w mediach społecznościowych i nie tylko); - możliwość realizacji własnych pomysłów marketingowych.
      StPr/24/0998

      staż FP -nauka procesów wewnętrznych magazynu -nauka obiegu dokumentów- magazyn-biuro -nauka kontroli przyjmowanych dostaw -utrzymywanie porządku -pakowanie materiałów dekoracyjnych -nauka dostaw magazynowych -metkowanie produktów -inwentaryzacja magazynu
      StPr/24/0996

      Opieka nad osobami starszymi, pomoc w sprzątaniu, robieniu zakupów, w higienie osobistej. Praca na terenie Torunia w domu podopiecznego
      StPr/24/1004
      data rozpoczęcia pracy od 01.07.2024
      wynagrodzenie od od 29 PLN

      Przyjmowanie zgłoszeń opiekunek. Zapisywanie w systemie danych opiekunek. Gromadzenie dokumentów rekrutacyjnych, tj. referencji, certyfikatów, zdjęć, dyplomów i zapisywanie ich w systemie. Wstawianie ogłoszeń o pracę dla opiekunek. Wyszukiwanie opiekunek z bazy danych. Tworzenie prostej grafiki na Facebook w zależności od potrzeb.
      StPr/24/1002

      przyjmowanie i wydawanie towaru, układanie towaru w magazynie i sali sprzedaży, dbanie o zgodność stanów magazynowych, utrzymywanie porządku w magazynie i sali sprzedaży, obsługa zamówień klientów, bieżąca obsługa klientów w punkcie handlowym, rozładunek i załadunek towarów (najczęściej ręczny)
      StPr/24/1000

      Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy prowadzenie całokształtu spraw dotyczących zamówień publicznych; planowanie działań w zakresie zamówień na usługi w sposób zapewniający zachowanie ich ciągłości; nadzór i koordynowanie działań serwisów zewnętrznych w ramach usług, na które zostały podpisane umowy; prowadzenie całokształtu spraw związanych z gospodarką samochodową, w tym: ubezpieczenie samochodów służbowych, prowadzenie ewidencji wyposażenia kierowców i samochodów służbowych oraz sprawozdawczość w tym zakresie; koordynowanie wyjazdów samochodów służbowych; prowadzenie spraw związanych z gospodarką materiałową; prowadzenie całokształtu spraw dotyczących obrotu i ewidencji pozostałych środków trwałych.
      StPr/24/1006
      data rozpoczęcia pracy od 01.08.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      staż: przyjęcie dokumentów, wprowadzanie dokumentów do programu księgowego, sprawdzanie rejestrów księgowych, numerowanie dokumentów, wyliczanie podatków pod nadzorem, wysyłanie dokumentów, pism, archiwizacja dokumentów, zapoznanie się z przepisami podatkowymi, inne prace zlecone
      StPr/24/0999

      Staż FP - zapoznanie z organizacją pracy w Urzedzie oraz poszczególnych Departamentów; - współudział przy realizacji zadań należących do kompetencji Departamentu Organizacyjnego; - prowadzenie rejestru zarządzeń Marszałka; - prowadzenie obsługi sekretarsko-asystenckiej Dyrektora; - przyjmowanie i rejestracja korespondencji w ewidencji pism przychodzących i wychodzących; - prowadzenie rozdziału korespondencji zgodnie z właściwością na podstawie dekretacji Dyrektora; - obsługa poczty elektronicznej sekretariatu Departamentu; - obsługa systemu Mdok, w tym rejestrowanie dokumentów w systemie - przygotowywanie dokumentacji do archiwum
      StPr/24/0984