Zamknij

*Bufetowa-kasjer

Miejsce pracy: Szczytna 10/12, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: wydawanie posiłków, obsługa kasy fiskalnej, dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy, dbałość o estetykę bufetu, przygotowanie soków, deserów, kanapek
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 12.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 35 do 35 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: znajomość j. angielskiego w stopniu podstawowym, pozytywne nastawienie do pracy, dobry kontakt z klientem.
      Pracodawca: "SPOŁEM" GASTRONOMICZNO-TURYSTYCZNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W TORUNIU
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: ŁAZIENNA 19, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 604519306
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV wysłać na adres: [email protected]
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      nauczanie dzieci przedszkolnych
      StPr/24/0972
      wynagrodzenie od od 4 900 do 6 900 PLN

      Montaż-spawanie konstrukcji stalowych
      StPr/24/0971
      wynagrodzenie od od 32 PLN

      - prowadzenie rejestrów, korespondencji przychodzącej/wychodzącej; - przygotowanie/kompletacja dokumentów
      StPr/24/0970
      wynagrodzenie od od 3 225 PLN

      wykonywanie czynności obsługowo naprawczych urządzeń łaczności, radiolokacji ubezpieczenia lotów: radiostacji, radiolatarni, radionamierników, rejestratorów rozmów, odbiorników radiowych, lotów, zgodnie z dokumentacją i procesem technologicznym. Miejsce wykonywania pracy: Toruń, ul. Okólna 37.
      StPr/24/0977
      wynagrodzenie od od 5 200 do 5 700 PLN

      wykonywanie prac naprawczych na sprzęcie wojskowym zgodnie z dokumentacją remontową i procesem technologicznym, naprawa urządzeń łączności, radiolokacji i ubezpieczenia lotów
      StPr/24/0976
      wynagrodzenie od od 4 500 do 4 700 PLN

      zakładanie i zdejmowanie opatrunków gipsowych
      StPr/24/0975
      wynagrodzenie od od 29 PLN

      -transport materiału biologicznego, posiłków, bielizny -przekazywanie odpadów medycznych -pomoc w opiece nad chorymi
      StPr/24/0974

      Obsługa korespondencji. Tłumaczenie treści za pomocą urządzeń mobilnych. Wykonywanie prac biurowych, w tym kompletowanie dokumentacji, porządkowanie i segregowanie dokumentacji. Przyjmowanie zamówień od azjatyckich kontrahentów.
      StPr/24/0973
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      Wykonywanie masaży tajskich, balijskich, relaksacyjnych, refleksologii. Dbanie o porządek stanowiska pracy.
      StPr/24/0978
      wynagrodzenie od od 28,1 PLN

      Oferowanie i sprzedaż produktów OZE: fotowoltaika, pompy ciepła, magazyny energii, magazyny ciepła, rekuperacja, klimatyzatory. Praca na terenie województwa kujawsko-pomorskiego
      StPr/24/0964
      wynagrodzenie od od 4 242 do 30 000 PLN