Zamknij

(Z)traktorzysta

Nr oferty: StPr/24/0919Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Wykonywanie czynności związanych z zakładaniem, utrzymaniem i pielęgnacją zieleni. Drobne prace remontowe, dbanie o porządek na stanowisku i w miejscu pracy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 12.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat. B+E
  • prawo jazdy kat B
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • średnie ogólnokształcące, ogrodnicze
      • prawo jazdy C+E
      • prawo jazdy kat. T
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: preferowane wykształcenie średnie ogrodnicze, wymagane uprawnienia: kierowca kategorii B+BE lub T lub C+E; mile widziane uprawnienia pilarza lub drwala.
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Usługi Agrotechniczne "PLANTS" S.C Furmaniuk Jadwiga, Furmaniuk Katarzyna, Malinowski Dariusz
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Legionów 222B, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Katarzyna Furmaniuk
        Numer telefonu:
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV należy wysłać na adres: [email protected]
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: e-mail
        nauczanie dzieci przedszkolnych
        StPr/24/0972
        data rozpoczęcia pracy od 21.06.2024
        wynagrodzenie od od 4 900 do 6 900 PLN

        Montaż-spawanie konstrukcji stalowych
        StPr/24/0971
        data rozpoczęcia pracy od 24.06.2024
        wynagrodzenie od od 32 PLN

        - prowadzenie rejestrów, korespondencji przychodzącej/wychodzącej; - przygotowanie/kompletacja dokumentów
        StPr/24/0970
        data rozpoczęcia pracy od 21.07.2024
        wynagrodzenie od od 3 225 PLN

        wykonywanie czynności obsługowo naprawczych urządzeń łaczności, radiolokacji ubezpieczenia lotów: radiostacji, radiolatarni, radionamierników, rejestratorów rozmów, odbiorników radiowych, lotów, zgodnie z dokumentacją i procesem technologicznym. Miejsce wykonywania pracy: Toruń, ul. Okólna 37.
        StPr/24/0977
        data rozpoczęcia pracy od 01.09.2024
        wynagrodzenie od od 5 200 do 5 700 PLN

        wykonywanie prac naprawczych na sprzęcie wojskowym zgodnie z dokumentacją remontową i procesem technologicznym, naprawa urządzeń łączności, radiolokacji i ubezpieczenia lotów
        StPr/24/0976
        wynagrodzenie od od 4 500 do 4 700 PLN

        zakładanie i zdejmowanie opatrunków gipsowych
        StPr/24/0975
        data rozpoczęcia pracy od 01.08.2024
        wynagrodzenie od od 29 PLN

        -transport materiału biologicznego, posiłków, bielizny -przekazywanie odpadów medycznych -pomoc w opiece nad chorymi
        StPr/24/0974

        Obsługa korespondencji. Tłumaczenie treści za pomocą urządzeń mobilnych. Wykonywanie prac biurowych, w tym kompletowanie dokumentacji, porządkowanie i segregowanie dokumentacji. Przyjmowanie zamówień od azjatyckich kontrahentów.
        StPr/24/0973
        wynagrodzenie od od 4 300 PLN

        Wykonywanie masaży tajskich, balijskich, relaksacyjnych, refleksologii. Dbanie o porządek stanowiska pracy.
        StPr/24/0978
        data rozpoczęcia pracy od 01.07.2024
        wynagrodzenie od od 28,1 PLN

        Oferowanie i sprzedaż produktów OZE: fotowoltaika, pompy ciepła, magazyny energii, magazyny ciepła, rekuperacja, klimatyzatory. Praca na terenie województwa kujawsko-pomorskiego
        StPr/24/0964
        data rozpoczęcia pracy od 22.06.2024
        wynagrodzenie od od 4 242 do 30 000 PLN