Zamknij

referent ds ewidencji dróg

Nr oferty: StPr/24/0474Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

Miejsce pracy: Polna 113, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: praca biurowa oraz wyjazdy służbowe na terenie województwa kujawsko - pomorskiego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), administracyjne
    Uprawnienia:
    • kurs prawo jazdy kat. B
      Pracodawca: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy Rejon Dróg Wojewódzkich w Toruniu
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Polna 113, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Jabłoński
      Numer telefonu: 609510481
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      przekazania dokumentów:
      sprzedaż towarów, obsługa klienta, wykładanie towaru
      StPr/24/0929
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      przygotowywanie dań z kuchni azjatyczkiej, sprzątanie, krojenie
      StPr/24/0934
      wynagrodzenie od od 27,7 do 30 PLN

      przygotowywanie napojów, sprzątanie
      StPr/24/0933

      Wykonywanie czynności związanych z zakładaniem, utrzymaniem i pielęgnacją zieleni. Dbanie o porządek na stanowisku i w miejscu pracy.
      StPr/24/0920

      Wykonywanie czynności związanych z zakładaniem, utrzymaniem i pielęgnacją zieleni. Drobne prace remontowe, dbanie o porządek na stanowisku i w miejscu pracy
      StPr/24/0919

      praca polega na obsłudze maszyn i urządzeń gotujących wsady owocowe, nadzienia i polewy do produktów spożywczych: załadunek surowców do maszyn i urządzeń, nadzorowanie procesu gotowania wyrobów, nadzorowanie procesu pasteryzacji oraz wylewu wyrobów z maszyn do opakowań, dbanie o czystość na stanowisku pracy
      StPr/24/0922
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      wydawanie posiłków, obsługa kasy fiskalnej, dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy, dbałość o estetykę bufetu, przygotowanie soków, deserów, kanapek
      StPr/24/0923
      wynagrodzenie od od 35 do 35 PLN

      Samodzielne przygotowywanie posiłków
      StPr/24/0921
      wynagrodzenie od od 40 PLN

      praca przy sprzątaniu klatek schodowych Praca w Toruniu, Osiedle Młodych
      StPr/24/0924
      wynagrodzenie od od 27,7 PLN

      pomoc przy przygotowywaniu posiłków Miejsce pracy; Toruń, Plac Św. katarzyny, X LO
      StPr/24/0917
      wynagrodzenie od od 4 242 do 5 000 PLN