Zamknij

Spawacz-monter

Miejsce pracy: Długa 25/39, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Składanie Elementów zgodnie z dokumentacją techniczną Przygotowanie elementów i powierzchni do spawania Wykonywanie spawów zgodnie z rysunkami technicznymi i specyfikacjami Kontrola własna pod względem spawanych elementów Utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy Dbałość o narzędzia pracy Współpraca z pozostałym zespołem produkcyjnym Przestrzeganie procedur bezpieczeństwa i zasad higieny pracy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 22.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 250 do 5 400 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wymagania: Aktualne certyfikaty spawalnicze MIG/MAG Doświadczenie w pracy na wyżej wymienionym stanowisku minimum 1 rok Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i jego interpretowania Podstawowa znajomość procesów obróbki metalu, takich jak: szlifowanie, cięcie, wiercenie Zdolność do pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole Dokładność i precyzja w wykonywaniu spawów Odpowiedzialność, solidność i zaangażowanie w wykonywaną pracę Staranność
    Pracodawca: P.I.M.P. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Długa 25/39, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 721115650
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv należy wysłać na adres: [email protected]
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    sprzedaż towarów, obsługa klienta, wykładanie towaru
    StPr/24/0929
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    przygotowywanie dań z kuchni azjatyczkiej, sprzątanie, krojenie
    StPr/24/0934
    wynagrodzenie od od 27,7 do 30 PLN

    przygotowywanie napojów, sprzątanie
    StPr/24/0933

    Wykonywanie czynności związanych z zakładaniem, utrzymaniem i pielęgnacją zieleni. Dbanie o porządek na stanowisku i w miejscu pracy.
    StPr/24/0920

    Wykonywanie czynności związanych z zakładaniem, utrzymaniem i pielęgnacją zieleni. Drobne prace remontowe, dbanie o porządek na stanowisku i w miejscu pracy
    StPr/24/0919

    praca polega na obsłudze maszyn i urządzeń gotujących wsady owocowe, nadzienia i polewy do produktów spożywczych: załadunek surowców do maszyn i urządzeń, nadzorowanie procesu gotowania wyrobów, nadzorowanie procesu pasteryzacji oraz wylewu wyrobów z maszyn do opakowań, dbanie o czystość na stanowisku pracy
    StPr/24/0922
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    wydawanie posiłków, obsługa kasy fiskalnej, dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy, dbałość o estetykę bufetu, przygotowanie soków, deserów, kanapek
    StPr/24/0923
    wynagrodzenie od od 35 do 35 PLN

    Samodzielne przygotowywanie posiłków
    StPr/24/0921
    wynagrodzenie od od 40 PLN

    praca przy sprzątaniu klatek schodowych Praca w Toruniu, Osiedle Młodych
    StPr/24/0924
    wynagrodzenie od od 27,7 PLN

    pomoc przy przygotowywaniu posiłków Miejsce pracy; Toruń, Plac Św. katarzyny, X LO
    StPr/24/0917
    wynagrodzenie od od 4 242 do 5 000 PLN