Zamknij

Egzotyczna piękność na Moście Piłsudskiego? To nie jest fotomontaż! Toruń ją oczarował!

13:22, 20.06.2016
Skomentuj Kim jest tajemnicze Mirna Elia?fot. Grupa Vcanal Kim jest tajemnicze Mirna Elia?fot. Grupa Vcanal

Od kilku dni w serwisie YouTube można zobaczyć nowy klip, w którym widać toruńskie plenery – urokliwe miejsca na Starówce towarzyszą arabskiej wokalistce. Kim jest tajemnicza Mirna Elia?

Teledysk do utworu „Faker Sah” stał się hitem w sieci. Wielu zaskoczyło, że „stary” most i kilka plenerów Starówki można zobaczyć w klipie arabskiej wokalistki. Okazało się, że na pomysł, aby Mirna Dakermandji nakręciła teledysk w Toruniu, wpadła para producentów.

- Wraz z narzeczonym, który z pochodzenia jest Syryjczykiem zaproponowaliśmy, aby Mirna przyjechała do Torunia i tutaj nakręciła videoklip – przyznaje Paulina Poszytek, producentka. - Mieszkamy w okolicach Torunia i pomyśleliśmy, że to byłoby nie tylko duże ułatwienie logistyczne dla nas, ale przy okazji promocja tego pięknego miasta. Tym bardziej, że wokalistce towarzyszył znany w krajach arabskich reżyser, Bassem Moughnieh.

Mirna jest z pochodzenia Libanką, na stałe mieszka w Szwecji. Podczas kręcenia klipu po raz pierwszy odwiedziła ona Polskę. Cały kraj, a zwłaszcza gród Kopernika bardzo ją oczarował.

- Kiedy planowaliśmy z moim managerem koncepcję teledysku zobaczyliśmy zdjęcia z Torunia. Od razu się w tym mieście zakochałam! – przyznaje wokalistka w rozmowie z Dzień Dobry Toruń. – Na pewno wrócę do Torunia, mam stąd wiele wspaniałych wspomnień! Ta przygoda otworzyła mi oczy, wszystkim artystom polecam nagrywanie w tak pięknych miejscach! 

Jak się okazuje Mirna przeciera szlaki, bo już wkrótce do Torunia przyjadą inne gwiazdy arabskiej muzyki.

- Nie możemy obecnie nic zdradzić, bo wszystko dopinamy na ostatni guzik, ale Mirna na pewno nie będzie jedyną gwiazdą arabskiego popu, która przyjedzie do Torunia – dodaje Poszytek.

Czy podoba Ci się teledysk do utworu Faker Sah?

Ankieta zakończona, dziękujemy za oddane głosy. Wyniki głosowania są widoczne poniżej:
TAK 71%
NIE 22%
Nie mam zdania 7%
(Adrian Aleksandrowicz)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(5)

AniołekAniołek

4 0

To miło ,gdy nasze miasto staje się plenerem dla filmu,teledysku,serialu....To też pewna promocja Torunia. O muzyce, nic nie napiszę,nie znam się, czy to fajne?? rzecz gustu a o gustach się nie pisze,bo ile ludzi tyle może być opinii.
Zapraszamy kolejnych artystów.
Może następnym razem most Pani Generał Zawadzkiej niż pomalowany sprayem Marszałka Piłsudskiego. Te *%#)!& graffiti raczej szpeci niż dodaje uroku,ale co ja tam wiem o graffiti ??? :)

14:58, 20.06.2016
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Fajne to!Fajne to!

2 0

Takie dziwne, ale fajnie dziwne ;)

20:08, 20.06.2016
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

megmeg

1 0

Nie pasuje ten rodzaj muzyki do Torunia

21:50, 20.06.2016
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Aj ajaAj aja

0 0

Już lepszy taki teledysk niż jakieś disco polo z Ciechocinka!

07:37, 21.06.2016
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZenonZenon

1 0

Obraz gryzie się z fonią. Ta muza absolutnie nie pasuje do Toruńskiej architektury.

19:00, 21.06.2016
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddtorun.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%