Zamknij

Mają tylko 3 miesiące, ale wzbudzają nie lada zainteresowanie. To najmłodsze trojaczki w Toruniu!

Weronika PolichnowskaWeronika Polichnowska 11:00, 28.01.2024
Skomentuj Toruńskie trojaczki: Bernard, Marysia i Rozalia. Fot: Weronika Polichnowska Toruńskie trojaczki: Bernard, Marysia i Rozalia. Fot: Weronika Polichnowska

3 stycznia 2023 roku w Toruniu na świat przyszły trojaczki. Bernard, Marysia i Rozalia mimo iż mają zalewie 3 miesiące to złożyli już oficjalną wizytę w Urzędzie Miasta Torunia akompaniamencie rodziców, dziadków i kuzynki.

[FOTORELACJA]10204[/FOTORELACJA]

Wiadomość o trojaczkach była niesamowicie szczęśliwą nowiną dla tej polsko-holenderskiej rodziny, ale również sporym zaskoczeniem. Pani Anna, mama trojaczków, przyznaje, że to pierwszy przypadek ciąży mnogiej w jej rodzinie. 

Dzieciaczki po urodzeniu musiały spędzić trochę czasu w szpitalu, ze względu na małą masę urodzeniową, ale teraz już są w pełni sił i zdrowia.

"Każde ma zupełnie inna charakter"

- Na razie widzimy, że każde ma zupełnie inna charakter, wygląda zupełnie inaczej. Inaczej je. Ale są super. Dużo nam zmienili w życiu. Na początku było bardzo trudno, teraz jest już coraz lepiej. Mamy pomoc i mamy i też osób z zewnątrz, bo inaczej byśmy nie dali rady

-  opowiedziała Anna Karbowska-Schoofs, mama trojaczków. 

Jakie są największe wyzwania z trojaczkami? 

- Największym wyzwaniem jest jak, się budzą po kolei. Jedno się obudzi, po tym jak się je nakarmi i uśpi, to kolejne się budzi. Po trzecim się budzi już to pierwsze, bo minęły już 3 godziny - dodaje mama dzieci. 

Wyjątkowy prezent 

Mąż Pani Anny jest Holendrem, który przeprowadził się do Torunia do pracy. Poznali się na toruńskiej starówce, a teraz wspólnie prowadzą rodzinny biznes. Rodzice trojaczków dostali od Urzędu Miasta prezent. Przyczepkę do roweru, która pomieści całą trójkę maluchów. Holendrzy znani są z miłości do rowerów, więc prezent jak znalazł! 

- W mieście Toruniu w ostatnich kilkunastu latach 14-krotnie witaliśmy trojaczki na świecie. To jest rzadkie wydarzenie, bo rocznie w Toruniu rodzi się w zależności od roku od 1800 do 1200 dzieci. I w związku z tym te trojaczki to bardzo rzadkie momenty tego potrójnego szczęścia 

- mówił prezydent Michał Zaleski, podczas przekazania prezentu. 

[FOTORELACJA]10204[/FOTORELACJA]

Zobacz także: 

 

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddtorun.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%